Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

476
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

SHAWN: Všemožné z Eura

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 06.02.05 - 23:06 SHAWN: Všemožné z Eura
Právě jsem se vrátil z krásně stráveného dne v okolí "Picadilly Gardens" Manchester, Anglie - Glen tam byl se mnou, takže je jasmé, že každou prodejnu hudebních nosičů v okolí 15 mil jsme museli navštívit - našli jsme 4 prodejny a koupili jsme si nějaké dárečky, takže opravdu produktivní den!!!! Glen se vymluvil na včerejší procházku se mnou v Nottinghamu, ale udělal chybu.....

Jak jsem byl včera sám v Nottinghamu, narazil jsem na stovky super obchodů a ano, několik "STARBUCKS"!!!!!!!! Měl jsem se opravdu krásně, vnímáním lidí, kultury atd. abych řekl, samozřejmě všechna města v průběhu naší tour, byla rovněž fantastická!!!!!!!

Velice speciální událost se stala ve Skotsku - Dave, mě a Glenovi odhalil jeho překvapení - vytáhl nás na golf v ST. ANDREWS!!!!!!!!!!!!! Jelikož již od mala jsem velký golfový nadšenec, pěkně jsem si to užil.

OK, teď trošku o hudbě - Ty davy fanoušků jsou zatím ohromující!!!!!!! Trošku jsme upravili náš repertoár - ne ve výběru skladeb, spíše jich je teď více zasebou, což dělá naše představení více rázné, což je podle mě skvělé. Na našem tour jde vše zatím opravdu perfektně - Vás všechny, které ještě uvidíme, moc se na Vás těším.

Shawn

Z 06.02.2005