Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

341
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Dave : Et tu bruti?

Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 22.02.05 - 22:50 Dave : Et tu bruti?
..::Dave Mustaine napsal 21.2.2005::..

Et Tu Bruti?

"Droogies

Byl jsem v šatně a mí kluci mi řekli, že někteří z Vás (členů oficiálního megadeth fóra na www.megadeth.com - pozn.aut.) hlasovali o bývalých členech kapely proti mým současným spoluhráčům - kdo by se měl do kapely vrátit.

Nechte mě připomenout:

Srovnávám Jamese s Juniorem(D.Ellefsson)...James vyhrává.Junior se se mnou soudí o 18,5 miliónů$ a vláčí mě, mou kapelu a celou rodinu bahnem. James chce jenom hrát rock a prosím vás všechny... Jak můžete být tak hloupí?

Srovnám Glenna s Al (Al Pitrelli - pozn.aut.) Glen vítězí.Al je fakt dobrej, ale jeho srdce chtělo jít jinou cestou.A viděl jsem Ala se záměrně zveličovat a podepisovat na albech přes mé jméno a fotky, mluvil o mě ve zlém v době kdy jsem se rozhodl jít svou vlastní cestou.

Srovnávám Glena s Martym (Marty Friedman - pozn.aut.)...Glen vítězí. Marty odešel z kapely aby se stal popovým kytaristu v Japonsku, oblíká si kimono a nosí boty na podpatku.Po nahrání alba RISK jsem mu řekl, že by jsme se měli vrátit zpět ke kořenům a hrát metal. A on odešel.

Srovnávám Glena s Jeffem (Jeff Young - pozn.aut.)...Glen vítězí. Jeff byl skvělý kytarista, ale nezajímaly ho sóla Chrise Polanda a nehrál je tak.Jeff taky chtěl, podobně jako Marty, dělat svou hudbu a dělat ji jinak, než v kapele.

Srovnám Glena s Chrisem...Glen vítězí. Chris hraje jazz, vždycky jej hrál, a vždycky hrál jiné sóla, než na deskách.Musím ale říct, že Glen Chrise uznává.

Glen chce jenom hrát rock a prosím vás všechny... Jak můžete být tak hloupí?

Srovnávám Shawna a Jimmyho (Jimmy DeGrasso - pozn.aut.)...Shawn vítězí.Jimmy nebyl v Megadeth šťastný a bylo to pro něj v kapele těžký. Poslechněte si Rude awakening a zjistíte, že si nedělal hlavu s tím, jak hraje songy tak jak jsme je udělali ve studiu. Nezajímalo ho to.

Srovnávám Shawna a Nicka (Nick Menza - pozn.aut.)...Shawn vítězí. Chtěl jsem Nicka zpět do kapely, ale není s námi z jednoho prostého důvodu; Nebyl připraven a už neuměl a neumí zahrát songy Meadeth jako kdysi.

Srovnám Shawna s Garem (Gar Sammuelsson - pozn.aut.)...Tohle je těžký rozhodování. Musím říct, že oba dva fantastičtí.

Jinak Shawn jen chce hrát rock a prosím vás všechny. Jak můžete bát tak hloupí?

Věste vy všichni, když mě na mých stránkách urážíte tím, že posíláte hlasy o tom, kdo se má do kapely vrátit, přečtete si tohle

TOHLE JSOU MÍ KLUCI, MILUJTE JE NEBO BĚŽTE.

A nedělám si srandu."