Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

530
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Incident v Chorvatsku!

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 07.06.12 - 19:53 Incident v Chorvatsku!
Včera jsem informoval přes facebook o incidentu na chorvatském Metalfestu a dnes z toho udělám finální zprávu. Původně jsem to neměl v plánu, ale když vidím, jak se opět šíří tradiční sousloví za všechno může Mustaine, tak mi to nedalo.

5.6. byli na chorvatském Metalfestu napadeni Megadeth. Byli návštěvníky označeni za hlavního viníka absence kapely WASP a Dark Tranquillity. V průběhu koncertu Megadeth byli doprovázeni bučením, pískáním, skandováním WASP a v 9. písni Ashes in your mouth hodil někdo po Dave Mustaineovi kámen, který letěl kousek od jeho hlavy. Dave si toho pravděpodobně nevšiml, proto dohráli song, ale ihned poté odešli z pódia a zrušili koncert.

Spekulace, které vznikly sem už psát nebudu, ale napíšu radši, co jsem se dozvěděl od jednoho z lidí, co se dostal do zákulisí. Potkal Willie G. (kytarový technik D. Mustainea), celkem často lze vidět na videích Megadeth, který řekl, jak to ve skutečnosti bylo. Protože Dark Tranquillity ukončili koncert, tak se Megadeth zeptali organizátorů, jestli by nemohli hrát dříve a díky tomu vyrazit dříve do Itálie na další koncert v rámci Metalfestu. Ti s tím souhlasili, ale když se to dozvěděli WASP, tak se naštvali, protože do Itálie měli jet také a po koncertě Megadeth by zbylo spoustu vybavení a oni by si nemohli odpočinout na koncert, tak koncert zrušili. Jen bych připomenul, že headliner letošního Metalfestu jsou právě Megadeth. Jinak to nejhlavnější, kapela je v pořádku a zítra je připravena na koncert v Plzni.

Přikládám videa, kde se můžete podívat, na celý chorvatský "koncert":

http://www.youtube.com/wa...L1CmhUbBhs
http://www.youtube.com/wa...xWprJHwaEo