Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

341
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Nové album, nové vydavatelství!

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 12.02.13 - 21:44 Nové album, nové vydavatelství!


Dnes byly vypuštěny do světa 2 zásadní novinky z tábora Megadeth. Nové album se bude jmenovat "Super Collider" a vyjde v červnu 2013 a druhá novinka se týká podepsání smlouvy s nikým menším než Universal Music Enterprises o vzniku nového vydavatelství Dave Mustainea "Tradecraft", přes které vyjde jejich 14. studiové album.

"Byla pro nás opravdu bomba zjistit, že tu je možnost připojit se k Universal," řekl Mustaine během přestávky v nahrávání. "Zdá se, že vždy, když vidíš skvělou kapelu nebo hudební video, pochází z vydavatelství Universal. Být s Universal je zdaleka nejzajímavější a nejprestižnější domov pro Megadeth, jaký kdy mohl být! Jsme napjatí, co nám přinese budoucnost a jaké budeme mít možnosti s tak mocným domovem, jako je Universal. Pracovali jsme se spoustou skvělých lidí za ty roky a pro naši novou desku "Super Collider" je skvělé spoustu z nich vidět v týmu Universal. Být součástí s Megadeth pro mě nebylo dostatečně uspokojující, ale mít "Tradecraft" jako svoje vlastní vydavatelství bude opravdu skvělé pro metalové kapely po celém světě."Mustaine dodává, že rozdělení s vydavatelství Roadrunner Records, které vydalo poslední 3 alba Megadeth, bylo přátelské.

"Dokončili jsme nás kontrakt s Roadrunner, takový luxus, jako být schopný dokončit kontrakty, nemělo moc metalových kapel. Obvykle se buď rozpadnou nebo skončí nebo to vzdají a podobně, ale my jsme byli poctěni a dokončili jsme s nimi náš kontrakt a šli jsme dál. A máme skvělý vztah s naším novým vydavatelstvím. Máme nahraných 11 písní. Chceme jim dát 13, kvůli B-stranám a japonským verzím a všem těmto šíleným věcem."

Mustaine dodává, "Shawn, Chris a David horečně přispívali skvělou hudbou a já věřím, že odvádíme právě teď dohromady naši nejlepší práci!"

"Megadeth není jen jedna z nejúspěšnějších metalových kapel, ale jedna z nejvíce ovlivňujících rockových kapel za posledních 30 let," řekl UMe prezident/CEO Bruce Resnikoff v oficiálním prohlášení. "Jsou neustále obrovským tahounem na cestách se svými dlouholetými fanoušky, ale také neustále získávají nové fanoušky. Těším se na naši spolupráci."

V souvislosti s nedávným nabytím EMI, UMe nyní drží dohromady klasiky Megadeth, 14 let, 7 alb z katalogu Capitol, které obsahují jednu multiplatinovou desku (‘92 Countdown to Extinction), čtyři platinové desky (‘86 Peace Sells... But Who’s Buying?; ‘88 So Far, So Good... So What?; ‘90 Rust in Peace; ‘94 Youthanasia) a jednu zlatou desku (‘97 Cryptic Writings)