Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

530
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Nová autobiografická kniha "My Life With Deth"

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 19.06.13 - 00:39 Nová autobiografická kniha "My Life With Deth"
David Ellefson odhaluje říjnové vydání autobiografické knihy "My Life With Deth".

Jako člen Megadeth a dlouholetý spolupracovník Dave Mustainea má baskytarista David Ellefson životní příběh k vyprávění a to je přesně to, co nabízí ve své nadcházející paměti "My Life With Deth". Ellefson napsal autobiografii za poslední rok s asistencí spisovatele Joela McIvera a vychází 29. října prostřednictvím Howard Books.

Život v Megadeth pravděpodobně poskytuje dostatek materiálu pro více než jednu knihu, ale Ellefson se ponořil mnohem hlouběji do svého osobního příběhu prostřednictvím "My Life With Deth", který zahrnuje vše od jeho počátečního sestupu k závislosti v jeho kariéře, jeho léčení a jeho návratu ke křesťanské víře. Také mluví o svým studiích, aby se mohl stát luteránským pastorem, a své současné práci s "Mega Life! Ministries".

Ellefson promluvil o své nadcházející knize: "Moje autobiografie není obvyklý příběh rock 'n' rollového žalu, ale spíše něco, co, doufám, opravdu inspiruje lidi. Věnoval jsem život svému řemeslu a chtěl jsem sdílet svůj příběh o tom, jak dítě s baskytarou a snem rockové slávy doslova riskovalo vše v přestěhování z farmy v Minesotě do Los Angeles a se spoustou tvrdé práce, obětování a trochou štěstí na cestě dosáhlo tohoto snu."