Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

2114
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Hostující posila v Megadeth

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 30.03.15 - 16:08 Hostující posila v Megadeth

Dave Mustaine (kreativní hnací síla originálnho amerického metalového a hard rockového gigantu Megadeth), Chris Adler (bubeník lídrů moderního amerického heavy metalu Lamb Of God) a baskytarista David Ellefson spojí síly při tvorbě nacházející desky. Adler se bude na nové desce podílet jako host a jeho bouřlivý, úderný a technicky precizní styl vleje novou krev a zápal do mixu zachovávajícího pravé kořeny Megadeth.

Dave Mustaine komentuje: "Chris je nesmírný talent a skvělý člověk. Jeho účast v MEGADETH posune nadšení a energii na jinou úroveň, ze které se fanoušci zblázní. Předchozí bubeníky více než respektuji, ale tato spolupráce bude absolutně boží! V roce 1989 fungovali MEGADETH jako tříčlenná kapela - kytara, baskytara a bicí a v této sestavě jsme vytvořili rámec pro platinové album nominované na GRAMMY "Rust in Peace". Chtěl bych poděkovat ostatním členům LAMB OF GOD za umožnění této příležistosti."

David Ellefson dodává: "Chris je náš kamarád spoustu let a opravdu si váží naší hudby a jeho odkazu. Jeho bubnování navázalo na inovativní a dravou cestu metalové hudby a já jsem velmi hrdý, že bude upevňovat naši rytmickou část s námi na novém albu. Jasně vidím nový úsvit další kapitoly MEGADETH v té nejvyšší tvrdosti."

Chris Adler říká: "MEGADETH pro mě byla zcela zásadní kapela. Když jsem vyrůstal neexistovala žádná jiná kapela, která by pro mě znamenala tolik v mém dalším hudební zájmu a směřování. Není pochyb o tom, že bych dělal to, co dělám poslední tři dekády, kdybych se nesetkal s "Killing Is My Business" a biblí celého metalu "Peace Sells".
"Před 10 lety byli LAMB OF GOD na turné s MEGADETH a já jsem mohl sdílet tento příběh s Davem a Davidem a od té doby jsme v kontaktu. Když mi Dave před časem zavolal a zeptal se mě, jestli mám zájem dělat s ním thrash metalové album, cítil jsem se, jakoby na mě mířila skrytá kamera. Snažil jsem se to zahrát, že to beru v klidu, ale nedostal jsem ze sebe nic než ANO! Jakmile jsme to zavolal své ženě a klukům z kapely, musel jsem si vzít nějaký čas a opravdu popřemýšlet, jak mohu nejlépe zapadnout do této situace. Jdu do toho s maximálním zapálením. Samozřejmě z toho mám velký respekt, ale cíl zde je udělat to nejlepší thrash metalové album, jakého budeme schopni. Věřím, že společně můžeme udělat něco speciálního! Připravte se na vzrušující epizodu v historii MEGADETH."

Nové album bude následovník desky z roku 2013 "Super Collider". Ta se umístila na 6. místě žebříčku Billboard 200 a na 3. místě Nejlepších rockových alb a Nejlepších hard rockových alb. MEGADETH prodali více než 38 milionů desek po celém světě a pětkrát se jejich desky umístili v TOP 10, dvakrát v TOP 5.