Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

2114
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Informace k nové desce - Dave Mustaine

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 25.07.15 - 20:06 Informace k nové desce - Dave Mustaine

"Na nové desce bude spousta riffování to si buďte sakra jistí", říká Dave Mustaine k patnácté desce MEGADETH, která se právě dokončuje ve studiu v Nashvillu. "Bude tam hodně sól, spoustu úderných bicích a basových linek. Věděl jsem od začátku, že se chci vrátit zpět ke kořenům a udělat thrash metalovou desku."

Pro legendární skupinu se toho spoustu změnilo od vydání desky "Super Collider" v roce 2013, hlavně na pozici bubeníka a sólového kytaristy. Dlouholetý baskytarista Megadeth David Ellefson zůstává, ale kytarista Chris Broderick a bubeník Shawn Drover opustili kapelu v listopadu loňského roku a společně s jejich odchodem se šířili zvěsti o tom, že Mustaine dává dohromady reunion klasické sestavy s Marty Fridmanem a Nickem Menzou. Náhradou za Brodericka je Kiko Loureiro, brazilský kytarista power metalové kapely ANGRA. Bubeník LAMB OF GOD Chris Adler pouze nahrál bicí pro zatím nepojmenovanou novinku. "Když Chris a Shawn odešli, trochu mě to rozesmutnilo, protože se se mnou ani nerozloučili" vysvětluje Mustaine. "Byli naštvaní, protože se k nim dostalo, že lidi chtěli reunion "Rust In Peace". Ale upřímně, já jsem ho nechtěl. Byl jsem s nimi štastný. Když odešli, věděl jsem, že nebude jednoduché je nahradit."

"Zatím jsme nenašli permanentního bubeníka, ale angažování Kika je ohromující. Poprvé od dob Martyho Friedmana jsem byl zastrašený jako hráč. Je to úžasný talent a přichází s čerstvými nápady." Adler, skalní fanoušek MEGADETH, se také nestyděl přinést své hudební vize. "Megadeth jsou Megadeth" říká Mustaine "a písně se vždy přirozeně rozvíjí. Ale během nahrávání bylo pár momentů, kdy Chris řekl, že tahle část by měla být taková, protože takoví jsou pro mě MEGADETH.Já jsem mu na řekl, jo, mám rád tyhle "moje MEGADETH" momenty."

Podle Mustainea nahrála kapela 15 písní, z nichž známé jsou tituly "Tyrannicide", "The New Emperor", "Poisonous Shadows", dvoučásťový opus "Conquer... Or Die" a covery BUDGIE "Melt The Ica Away" a FEAR "Foreign Policy". "Mám trochu skladatelský blok při psaní textů, mám napsané texty k devíti písním, ale hudba je tak dobrá, že něco napíšu a vzápětí si řeknu "No, to ale vůbec nesedí k dané hudbě.""

Zatím není známé ani datum vydání ani název alba. "První název, který jsem měl, byl "One Fucked-Up World, ale pak jsem si řekl, "No to asi nebude fungovat v obchodech". Nakonec to dopadne jako u každé desky MEGADETH, něco vybereme až půjde album do výroby. A k datu vydání - uh, brzy? směje se Mustaine. "Snažím se, jak to jen jde, ale nechci to uspěchat. Zatím se to všechno jeví jako něco, co jsem chtěl udělat už dlouhou dobu."

Zdrojový soubor:[url=http://www.revolvermag.co...html[/url]