Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

404
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 10.04.15 - 18:33 Vyjádření Martyho Friedmana

Několik dní po emotivním vyjádření Nicka Menzy, byl k určitému stanovisku dotlačen také Marty Friedman. Ten už začíná být na základě posledních rozhovorů velmi otrávený z neustálé kanonády otázek o velkém reunionu a v jednom uceleném rozhovoru vyložil karty na stůl. Kytarista Marty Friedman přiznal, že mu bylo nabídnuto místo v kapele po odchodu Chrise Brodericka, ale byl by to "velký krok zpět".

"Nevím nic o Nickově příběhu, nevím, co řekl, prostě vůbec netuším, ale řeknu toto. Samozřejmě, že mi byla nabídnuta možnost přidat se zpět k MEGADETH - nejen teď, ale i v minulosti. Pro mě ale neexistuje žádný důvod se nyní vracet. Že je v MEGADETH volné místo, neznamená "Oh, teď je moje šance přidat se k MEGADETH." Není pro to absolutně žádný důvod. Každopádně jsme s Mustainem a Ellefsonem velmi, velmi blízcí přátelé a mám je rád jako bratry. Takže když mi něco nabízí, poslouchám. Jsme si velmi blízcí. Podporuji je a přeji jim úspěch, sílu a všechno nejlepší. Ale prostě volné místo pro mě není dostatečný důvod zčistajasna vše odložit stranou jen proto, abych se přidal k jejich kapele. Prostě není."

Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 07.04.15 - 10:52 Vyjádření Nicka Menzy

Několik dní je již jasné, jaká bude sestava minimálně pro nahrávání nové studiové desky, které je v plném proudu. Bohužel s tím také souvisí odkrývání nepříjemných věcí, do kterého se pustil Nick Menza.

"Všem fanouškům, je mi líto, že musím zklamat ty, kteří se ptali a doufali v návrat Martyho Friedmana a mě do MEGADETH. Došlo by tak k obnovení klasické sestavy "Rust in Peace" společně s Davem Mustainem a Davidem Ellefsonem. Byl jsem připravený a těšil jsem se na návrat do MEGADETH. V prosinci (2014) jsem jel do Daveova domu/studia v San Diegu a jamovali jsme společně celý víkend. Bylo to naprosto skvělé. Najednou jsme se společně vrátili do toho hudební groovu. Máme skvělou chemii. Je to až kouzelné! A ano, jsem to já, ten "záhadný" bubeník, jehož obličej je skrytý ve videích Justise Mustainea na YouTube."

Zobrazit celý článek »
Komentáře: 1 • Autor: Kropis • 02.04.15 - 22:23 Kiko Loureiro se stává členem Megadeth

Poprvé jsem potkal Kika před 8 lety během focení pro časopis Burrn! Neměl jsem tušení, kdo to je, pouze jsem věděl, že je nesmírně talentovaný a že o něm lidi z Burrn! mají vysoké mínění. Od chvíle, kdy jsem jsem spatřil, co všechno dokáže, jsem ohromen jeho talentem a nasazením. Jen pár lidí z MEGADETH měli stejný feeling a schopnosti jako Kiko. Jak říká Frank Sinatra: "To nejlepší teprve přijde!" Dave Mustaine

Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 30.03.15 - 16:08 Hostující posila v Megadeth

Dave Mustaine (kreativní hnací síla originálnho amerického metalového a hard rockového gigantu Megadeth), Chris Adler (bubeník lídrů moderního amerického heavy metalu Lamb Of God) a baskytarista David Ellefson spojí síly při tvorbě nacházející desky. Adler se bude na nové desce podílet jako host a jeho bouřlivý, úderný a technicky precizní styl vleje novou krev a zápal do mixu zachovávajícího pravé kořeny Megadeth.

Dave Mustaine komentuje: "Chris je nesmírný talent a skvělý člověk. Jeho účast v MEGADETH posune nadšení a energii na jinou úroveň, ze které se fanoušci zblázní. Předchozí bubeníky více než respektuji, ale tato spolupráce bude absolutně boží! V roce 1989 fungovali MEGADETH jako tříčlenná kapela - kytara, baskytara a bicí a v této sestavě jsme vytvořili rámec pro platinové album nominované na GRAMMY "Rust in Peace". Chtěl bych poděkovat ostatním členům LAMB ...

Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 19.03.15 - 17:14 Rock Icon - Dave Mustaine
V USA běží v současnosti na kanále VH1 zbrusu nový seriál o hudebních hvězdách pojmenovaný trefně Rock Icons. Ve společnosti takových jmen jakými jsou Rob Halford, Geddy Lee, Slash a další je jeden díl zaměřený také na Davea Mustainea. Půlhodinový formát by měl zachytit ty nejdůležitější momenty z kariéry Megadeth, ale určitě dojde i na krátkou, leč významnou, epizodu v Metallice. Dave Mustaine pozval filmaře na svou vinici a odkryl tak něco ze své současnosti. Díl se vysílá tuto sobotu, tedy 21. 3. 2015 a hned jak bude díl dostupný k shlédnutí, bude uveřejněn i na této stránce.
Zobrazit celý článek »

Chris Broderick ke svému odchodu z Megadeth: „Bylo prostě na čase.“
Během rozhovoru pro rádiovou stanici SiriusXM se bývalý kytarista Megadeth, Chris Broderick, poprvé rozpovídal o svém rozhodnutí odejít z kapely a odhalil detaily nového projektu, který rozjel s dalším bývalým členem Megadeth, bubeníkem Shawnem Droverem.

Proč odešel z Megadeth:
Chris: „Nebylo to tak pikantní, jak by si mohl kdokoliv myslet. Nebylo to žádné drama ani nic podobného. Bylo prostě na čase (pro mě odejít z kapely). Byl jsem v Megadeth sedm let a chtěl jsem mít možnost svobodně skládat cokoliv, co jsem chtěl, jít s tím za kýmkoliv a prostě se řídit svým vlastním přesvědčením.“
„Cítil jsem se jako kuchař, který pracuje v restauraci a rozhodne se, že si chce otevřít svou vlastní, nebo možná jako právník, který si chce rozjet svoji vlastní právnickou kancelář. Byla příhodná doba jít dál. A...

Zobrazit celý článek »
Komentáře: 5 • Autor: Kropis • 26.11.14 - 09:40 Shawn Drover a Chris Broderick končí!
Dnešní ráno musí být pro všechny fanoušky Megadeth opravdu šokující. Shawn Drover a Chris Broderick se rozhodli odejít z kapely Megadeth a zatím je dostupné pouze jejich strohé vyjádření:

Shawn Drover pro server Blabbermouth: "Po 10 letech jsem se rozhodl skončit v Megadeth a zaměřit se na své vlastní hudební zájmy. Chtěl bych poděkovat Dave Mustaineovi a celé rodině Megadeth, stejně tak bych chtěl moc poděkovat fanouškům po celém světě!!! Opravdu si vážím každého z vás. Buďte na příjmu ohledně mé další hudební cesty."

Chris Broderick na vlastních stránkách: "Kvůli uměleckým a hudebním rozdílům musím s velkou nechutí oznámit svůj odchod z Megadeth a jít svým vlastním směrem. Chci, abyste všichni věděli, jak moc si vážím toho, že jste mě vy fanoušci přijali a respektovali jako člena Megadeth posledních 7 let, ale pro mě nastal čas se posunout. Přeji Daveovi a každému v Megadeth to nejlepší. Prac... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 12.11.14 - 10:15 David Ellefson
David Ellefson dnes slaví výrazné jubileum, má totiž 50 let. Všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví do dalších let, aby nás mohl David obdařovat dalšími a dalšími aktivitami. Jelikož je David momentálně tím nejaktivnějším členem Megadeth, musíme doufat, že mu vydrží takové nasazení i po padesátce.
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 15.09.14 - 18:05 Nový videoklip: Back In The Day
Megadeth se rozhodli k výročí desky System has failed, která se objevila na pultech přesně před 10 lety, zveřejnit videoklip k písni Back in the Day, který ležel až dodnes v archivu a je to tedy v pořadí již třetí oficiální videoklip k výše zmíněnému albu. Pro přesnost dodávám, že se jednalo o videa k písním Die Dead Enough a Of Mice and Men.
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 13.09.14 - 23:28 Dave Mustaine
Dave Mustaine dnes slaví 53. narozeniny a vzhledem k tomu, že Dave neprožívá momentálně příjemné období, nezbývá než popřát hodně zdraví a spostu let aktivní kariéry. Připomínám pouze, že Dave Mustaine byl nucen zrušit americké miniturné, protože se mu opět ozvaly problém s krční pátěří a minimálně 8 týdnů má od doktora nařízeny klidový režim. Ještě jednou všechno nejlepší a spoustu dobré muziky.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34