Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.10.05 - 17:37 Koncert v Chile
Vyprodané představení v Santiago de Chile obsahovalo 26 písní v délce přes dvě hodiny. Produkční manager, Tracey Wiedeman ihned po koncertu informoval "Nádherný večer, neuvěřitelní fanoušci!".

Megadeth ani neodešli z pódia, Dave ohlásil poslední píseň, jenže fanoušci chteli víc a tak jim Dave dal víc. Obešel své spoluhráče, potom se obrátil k publiku a ohlásil "dáme dvě skladby navíc!" Publikum se mohlo zbláznit.

Dave Mustaine po koncertě:
Droogies a She Wolves!

Koncert v Chile byl fantastický! A až na 500 fanoušků, kteří dělali výtržnosti venku před halou, těch 24, kteří byli zatčeni, rozbořenou zeď a zničené auto, prošlo vše hladce jako dětský zadeček.

Jsme právě ve VIP oddělení na letišti v Santiagu, připraveni na odlet do Buenos Aires, Argentina. Nemohu ani říct, jak moc jsem rád, že tam budu ještě jednou hrát. Jak jistě někteří z Vás víte, tohle show se bude filmovat. Ptal jsem se Glena, jestli se mnou nechce jít zítra na procházku anebo dal... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 30.09.05 - 13:31 Megadeth, ano, ne?
Dave Mustaine oznámil, že dne 9.10.2005 v Buenos Aires řekne své rozhodnutí o pokračování jeho kariéry. "Rozhodl jsem se, vše se dovíte na koncertě v Buenos Aires po posledním songu, bude to na fanoušcích předat Vám tu zprávu." řekl D.M. a později přidal že "je obtížné říci ne, když teď hraju s takouvou dobrou partou".

:dave:
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 23.09.05 - 12:26 Přehled návštěvnosti na festivalu Gigantour
Magazín Billboard vydal počty účasti na vystoupení Gigantour. Následujísí seznam je kompletní počet zatím dostupných údajů.

Účinkující Gigantour: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX
Místo : Verizon Wireless Arena
Město/Stát (USA) : Manchester, N.H.
Datum : Srpen 20, 2005
Účast : 2,703
Kapacita : 5,403

Účinkující Gigantour: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX
Místo : Cumberland County Civic Center
Město/Stát (USA) : Portland, Maine
Datum : Srpen 19, 2005
Účast : 2,576
Kapacita : 7,000

Účinkující Gigantour: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX
Místo : Chevrolet Amphitheatre at Station Square
Město/Stát (USA) : Pittsburgh, Pa.
Datum : Srpen 17, 2005
Účast : 2,943
Kapacita : 5,006

Úč... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: N.o.v.i • 21.09.05 - 13:19 Metal z Kanady (rozhovor z Glenem)
By ROSS MOROZ - VueWeekly.com

Bylo to dlouhé čekání, obzvlášť pro fanoušky. V některých bodech to vypadalo, že už to lepší být nemůže a přece. Severoamerické arény byly dlouho v klidu, ale tento podzim po nesnesitelném čekání, symfonie destrukce zaznamená triumfální návrat do hokejových ringů po celém kontinentě, což je hlavně pro hochy z Kanady, kteří byli velikou část jeho kariéry tak nějak opomíjeni, to pravé ořechové.

"Jsem velice štastný", souhlasí rodák z Mississauge (Calgary) Glen Drover po telefonu z jeho šatny v Nassau Coliseum na Long Islandu (NY). "Je to paráda, že budu hrát ve svém rodišti. Pamatuji si, když mi bylo asi 12 let, chodil jsem se do místní arény dívat na hokej a teď tam budu hrát."

Samozřejmě, na rozdíl od svých hokejových idolů, Drover pravděpodobně nezažije debut v Corral areně, nenavlékne si helmu a nebude hájit nulu pro tým. Je fakt, že přes všechnu intenzitu, agresi a sílu, je Glen kytarista a ne bruslíci obránce, nehraje za C... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 14.09.05 - 21:30 Zakončení GIGANTOUR
09.09.2005 Vancouver, BC
ANTHRAX se přidává k Megadeth jako hlavní kapela.
Části dnešního koncertu jsou filmovány na připravované DVD GIGANTOUR!
Dave Mustaine děkuje kapelám Gigantour.

10.09.2005 Seattle, WA
Členové Anthrax; Scott Ian, Charlie Benante, and Joey Belladonna, spolu s Burton C. Bell z Fear Factory, členové Bobaflex, tour manažeři z Fear Factory a Anthrax a další, se připojují k Megadeth a společné vystoupují v klasice Peace Sells... But Who's Buying.

11.09.2005 Portland, OR
Členové kapel se přidávají k Megadeth a společně vystupují na rozloučení s Gigantour a to písní "Back In The Day". Je to vůbec poprvé kdy se tahle píseň objevila na setlistu Gigantour a navíc byla speciálně propojená s přáním všeho nejlepšího Dave Mustaineovi k jeho narozeninám.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.09.05 - 23:01 CanWest News Interview
CanWest News Interview nedávno přinesl rozhovor s hlavním mužem Megadeth, Dave Mustainem. Tady je stručný výtažek:

O jeho reputaci jako "drzá huba":

"Moje reputace je úplně jiná než jaký ve skutečnosti jsem. V mém životě, jsem měl jen několik málo konfliktů, ale kvůli mému profilu se to rozmázne do přehnaně obrovských rozměrů."

O tom, že některé mladší kapely na Gigantour jsou z Daeva vystrašené:

"Zkoušel jsem s nimi mluvit a z počátku turné to bylo trošku hloupé. Řekl jsem 'Chlapci, poslouchejte, všichni jsme tu jeden team a pokušíme se Gigantour úspěšně zvládnout. Počítáte s mojí pověstí, ale vidíte, že to není pravda.' "

O dnešní hudbě:

"Když jsem byl chlapec, měl jsem kytarové hrdiny: Jimmy Page, Michael Schenker, Angus Young. Dnes mi neřeknete ani jedno jméno kytaristy z některé mladší kapely."

O změně víry a odmítnutí hrát na jednom pódiu na Greek festivalu společně s black metalovou kapelou ROTTING CHRIST:
... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: N.o.v.i • 08.09.05 - 14:25 Chat s Davem
Chat s Davem Mustainem je naplánován na 11.září v GIGANTOUR CHAT ROOM po poslední show v Portlandu...
Komentáře: 0 • Autor: N.o.v.i • 03.09.05 - 10:56 10 dní
Mustaine sez:

"Ještě zbývá 10 dní a vrátím se domů po prvním Gigantour. Za pár dní řekneme sbohem klukům z Dream Theater, naším přátelům s DEP a budeme mít zase trochu času žít naše rodinné životy... (ano, i já)
Je těžké uvěřit, že ani né před měsícem jsme se připravovali na velké finále v Jižní Americe. Vím, když jsme začínali, mnoho lidí bylo zvědavých, do čeho jsem se to dal. Mnoho z nich mělo pak příležitost, vidět to na vlastní oči a musím jít poděkovat, že ve mě věřili. Dnešní večer byl asi největším v Droverovic kariéře, protože oba jsou z Montrealu a my jsme zde nahrávali materiál pro DVD. Také jsme nahrávali ve Vancouveru, kde jsme mohli být s Anthrax.
Na závěr bych snad jen dodal, že tohle tour bylo nejlepší v celé mé kariéře."
Komentáře: 0 • Autor: N.o.v.i • 01.09.05 - 10:19 Interview s Jamesem
FourteenG nedávno 31.8 vyzpovídala Jamese MacDonougha.

F: Jak jsi se cítil po příchodu do Megadeth a jak probíhalo učení se bassových partu po Davidu Ellefsonovi, kterého někdo považuje za nejlepšího basistu v metalu? Například písně jako je My last words, Tornado of souls, Take no prisoners a Peace sells? Jak jsi se cítil po vstupu na tuto pozici a učit se takovéhle veledíla?
J: No ve skutečnosti, spoustu těchto partu napsal Dave Mustaine a ne David E. No prostě jsem přišel a naučil jsem se to. Problém byl v něčem jiném. Přes dvacet let jsem hrál prstovou technikou a první věc na kterou se mě Dave zeptal bylo, jestli bych nemohl hrát písně Megadeth trsátkem. Já no to, že jo... proč ne. Takže jsem se začal učit kompletně nový styl hraní. Cvičil jsem 14hodin denně, abych si zvykl na novou techniku. Je to uplně o něčem jiném hrát písně tímhle způsobem. Všechno víc vyzní a jde slyšet každá chyba. Není to jenom o podkresu tak, jak to bylo u mé bývalé kapely. Ale byla to neskut... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: N.o.v.i • 30.08.05 - 12:05 Gigantour nad očekávní
Dave Mustaine nedávno hovořil s Aaronem Yoxheimerem o Gigantour, šestitýdením festival s hlavnímy protagonisty Megadeth a Dream Theater.

O potřebách metalových festivalů...

"Nechci porovnávat tento fest s jinými jako je Ozzfest, Sounds of underground aj. Porovnal bych to spíš s oldschoolovými festivaly, kdy ještě nebyly sponzorované alkoholovými společnostmi a spoustou dalších věcí, se kterými jsou dnešní festivaly úzce spjaty. Nechci vrtat do těhle fesťáků, ale když by jste se vrátili k festivalům jako byly Monsters of Rock, California Jam nebo Clash of the Titans viděli by jste, že to nebyly jenom bleší trhy proložené vystoupením nějakých kapel. Lístky stojí kolem 20-40 dolarů v průměru a kapely si berou minimální mzdu... přece jenom je to hlavně o muzice. Bylo by určitě skvělé, kdyby za námi stál Clear Channel nebo nějaká jiná velká společnost, která by do nás valila milióny dolarů. My ale díky tomu můžeme mít cenově daleko dostupnější vstupenky, než by tomu bylo, ... Zobrazit celý článek »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34