Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 25.03.05 - 21:04 Spekulace!!!
Příliš mnoho spekulací kolem letního turné je pro Dave Mustaina požitek. Ovšem sám prohlásil pouze, že jsou potvrzeny čtyři kapely na hlavním pódiu (tedy jestli bude druhé?), takže můžeme dále jen spekulovat! Ještě nám dal malou nápovědu "vím, že Vám to moc nepomůže a někteří z Vás se budou zlobit, ale celkový počet písmen těchto čtyř kapel je přibližně 40"

Ještě se rozhoduje, kdo bude pátá kapela, která si zahraje na hlavním pódiu tohoto festivalu, který Dave věří že se bude příští rok opakovat.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 25.03.05 - 20:45 Je rozhodnuto o osudu Megadeth
Dave Mustain jeho manažeři a právníci spolu jednali na telefonické konferenci na téma "kariéra D. Mustaina a jeho současný úspěch". Dave Mustaine prohlásil, že se již rozhodl jaké bude pokračování Megadeth, avšak rozhodnutí zdělí až někdy v létě.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 19.03.05 - 18:24 DAVE: Last night and this weekend
19.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies and She-wolves!

Last night I went with Pam, Trevor Davis, and his day-2-day guy Andrew, to go see this dude named Jon Brion at Largos up in LA. What a trip!! It was absolutely genius, but really frightening at the time too, because he was such a mad genius. I would recommend if you are open to anything besides shredding, and you are in LA on a Friday night, go see this possessed man.

I have received the CD of the finalists for the BandMerch contest and will be reviewing the songs today. Keep your fingers crossed.

I am grateful that y'all have stopped with all of the "petition" threads, the so very gay "Clamato" threads, and the "come to BFE" threads. It just "brings the monk down" to see all of the effort your making and that it prolly won't help to keep on about it now. The tours and routing for Japan and Australia are set. There is no other shows down there; we come back to the states immediately follo... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 14.03.05 - 09:09 DAVE: Happy happy, joy joy
12.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Takže, po dnu, kdy jsem jen tak posedával a který jsem už potřeboval, namísto co bych se vypakoval a pro Pamelu hýbal nábytkem po celém baráku, tak jsem ho strávil s Electrou a Justisem a nic nedělal.

Mluvil jsem s Jamesem, Shawnem a Glenem a zjistil jsem veškeré podrobnosti. Shawn bude mít něco pro Vaše potěšení. ……

Další pokračování překladu příště….
Když bude mít někdo čas může v překladu pokračovat a poslat mi ho. Uvítám veškerou pomoc.

Tady je originál:

Happy happy, joy joy

Droogies and She-wolves!

Well, after a much needed day of just sitting around, instead of unpacking and moving furniture all over the house for Pam, I got to just loaf and hang out with Electra and Justis and do Nuthin!

I talked to James, Shawn, and Glen and caught them all up on the details, thus Shawn's being able to tease y'all (but I told him some stuff anyway on the ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 14.03.05 - 08:53 DAVE: Nové video - koukni se tady!
12.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Zeptal jsem se našeho milovaného webmastera megadeth.com, jestli Vám udělá radost a může dát na naše stránky video „Of Mice And Man“.

Teď ho tedy můžete vidět na www.megadeth.com

Doufám, že si to užijete.!!
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 12.03.05 - 21:11 DAVE: Úraz pravé ruky
12.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Je mi velice líto, ale musím Vám sdělit, že jsem se říznul do pravé ruky a následujících několik měsícu nebudu hrát.

Dělám si srandu! Ve skutečnosti jsem včera dofukoval pneumatiky a ta vzduchová hadice měla nějaký plíšek, který vyčuhoval, no a já jsem se o to pěkně říznul do malíčku.

Když jsem v úterý navštívil mého agenta Keith Sarkisian ve William Morris Agency, hovořil jsem s ním o třech věcech; poslední a nadcházející turné, má herecká kariéra a mé děti. Začnu odzadu.

Děti: Zdá se, že JD je už dost starý na to, aby byl představen WMA, ale bude muset udělat ještě hodně práce, aby byl přijat vlastní zásluhou a ne díky tatínkovi, s čímž souhlasím. Já jsem pracoval na mé kariéře sám a chci aby to tak bylo i v jeho případě.

Herectví: Management, myslím tím Kevin Gasser a John Dee z Benchmark Entertainment řekli Keithovi, aby mi dali pokoj, protože mám turné. A to především protože byc... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 11.03.05 - 18:40 DAVE: Výborný den!
11.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Včerejšek byl výborný! Zajel jsem si vlakem do LA a potkal jsem se tam s managementem, video režisérem OMAM a mým agentem. A co mohu říci, „Čeká nás perfektní léto“.

Je toho tolik, že to můj malý mozek zrovna teď nemůže vyjádřit. Ale až se věci trošku upřesní dám ihned vědět. Pro teď je to vše. Na nadcházejících několik týdnů zůstaňte nablízku, budu potřebovat Vaši pomoc.

Woo hoo!

Mějte krásný den; já ho mít určitě budu.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 10.03.05 - 10:31 DAVE: Evropské dámy a pánové
09.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Včera jsem měl to potěšení mluvit s mým mezinárodním agentem panem Mike Dewdney o nadcházejících Evropských koncertech na léto 2005. Hovořili jsme rovněž o Japonském a Australském turné.

Svěřil jsem se přáním hrát v Polsku, Řecku, Rusku, Turecku, Francii, Portugalsku, Israeli a České Republice, před tím než skončí TSHF turné. Říkal, že nabídky jsou již ve Francii, Řecku, Turecku, Israeli, České Republice, Islandu a pravděpodobně ještě jeden koncert ve Špaňelsku a že právě teď pracuje na Portugalsku, Rusku a Polsku. Tak držte palce.

Také jsem se ho ptal na město Perth v Austrálii. Říkal, že to zjistí. Každý kdo je Australan anebo tam byl, ví jaká je to krásná země a ví že je to město daleko na východním pobřeží. Uděláme co můžem, protože je to domov nemálo našich fandů a jednoho z mých nejoblíbenějších textařů, Neil Finn.

Takže, léto se nám pěkně rýsuje. Podívám se, proč jsou některé koncerty př... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.03.05 - 20:49 DAVE: Nová píseň
08.03.2005
Dave Mustane napsal:

Včera jsem chvilku hovořil s Jeffem Baldingem o jeho plánech pro nadcházející rok, abych ze sebe mohl dostat zase nějaké nové písně.

Potěším Vás, dobře jsme si pokecali, i já mu řekl co plánuji pro nadcházející rok až dva a dobré bylo, že vše co jsme si řekli dávalo smysl. Samozřejmě, že nebudeme nahrávat v Phonixu, především ve studiu John Harris, protože je z toho bar. (jaký dojemný žert). Škoda Ralpha Patlana, protože je to dobrý technik a nadějný producent.

Každopádně, Jeff teď poslouchá píseň, kterou jsme nedodělali při natáčení TSHF, aby zjistil co je ještě třeba. Vím, že nejsou dodělány kytary, ale co mě zajímá, jak jsou na tom basy. Jestliže nejsou hotové bude se na to muset podívat James a Glen, aby jsme dali dohromady nějakou novou hudbu.

Stále jsi nejsem jist, mám li nechat Megadeth, protože tohle turné bylo prostě hodně dobré. jednu dobu jsem byl 100% rozhodnutej, že Megadeth skončí, ale teď váhám. Je ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 26.02.05 - 00:03 Shawn : Španělsko!!!!
02-23-2005

Shawn Drover napsal:

"Zrovna jsem se s Glennem vrátil ze skvělé procházky Barcelonou (23.února - ten den večer koncertují v Barcelonské hale Razzmatazz -pozn.aut.) Všechny koncerty od doby, kdy sem naposledy psal zprávu sem byly fantastické - mnoho vášnivých milovníků heavy metalu, kteří mě vždy potěší! je to fajn takhle se setkávat s fanoušky a vždy je to zážitek a velká radost pro nás, pro všechny a už se těším na další 4 show v Evropě na tomhle turné.) Stavím se na toto fóru až pojedem z Evropy zpět za moře... Shawn"
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35