Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 14.03.05 - 09:09 DAVE: Happy happy, joy joy
12.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Takže, po dnu, kdy jsem jen tak posedával a který jsem už potřeboval, namísto co bych se vypakoval a pro Pamelu hýbal nábytkem po celém baráku, tak jsem ho strávil s Electrou a Justisem a nic nedělal.

Mluvil jsem s Jamesem, Shawnem a Glenem a zjistil jsem veškeré podrobnosti. Shawn bude mít něco pro Vaše potěšení. ……

Další pokračování překladu příště….
Když bude mít někdo čas může v překladu pokračovat a poslat mi ho. Uvítám veškerou pomoc.

Tady je originál:

Happy happy, joy joy

Droogies and She-wolves!

Well, after a much needed day of just sitting around, instead of unpacking and moving furniture all over the house for Pam, I got to just loaf and hang out with Electra and Justis and do Nuthin!

I talked to James, Shawn, and Glen and caught them all up on the details, thus Shawn's being able to tease y'all (but I told him some stuff anyway on the ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 14.03.05 - 08:53 DAVE: Nové video - koukni se tady!
12.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Zeptal jsem se našeho milovaného webmastera megadeth.com, jestli Vám udělá radost a může dát na naše stránky video „Of Mice And Man“.

Teď ho tedy můžete vidět na www.megadeth.com

Doufám, že si to užijete.!!
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 12.03.05 - 21:11 DAVE: Úraz pravé ruky
12.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Je mi velice líto, ale musím Vám sdělit, že jsem se říznul do pravé ruky a následujících několik měsícu nebudu hrát.

Dělám si srandu! Ve skutečnosti jsem včera dofukoval pneumatiky a ta vzduchová hadice měla nějaký plíšek, který vyčuhoval, no a já jsem se o to pěkně říznul do malíčku.

Když jsem v úterý navštívil mého agenta Keith Sarkisian ve William Morris Agency, hovořil jsem s ním o třech věcech; poslední a nadcházející turné, má herecká kariéra a mé děti. Začnu odzadu.

Děti: Zdá se, že JD je už dost starý na to, aby byl představen WMA, ale bude muset udělat ještě hodně práce, aby byl přijat vlastní zásluhou a ne díky tatínkovi, s čímž souhlasím. Já jsem pracoval na mé kariéře sám a chci aby to tak bylo i v jeho případě.

Herectví: Management, myslím tím Kevin Gasser a John Dee z Benchmark Entertainment řekli Keithovi, aby mi dali pokoj, protože mám turné. A to především protože byc... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 11.03.05 - 18:40 DAVE: Výborný den!
11.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Včerejšek byl výborný! Zajel jsem si vlakem do LA a potkal jsem se tam s managementem, video režisérem OMAM a mým agentem. A co mohu říci, „Čeká nás perfektní léto“.

Je toho tolik, že to můj malý mozek zrovna teď nemůže vyjádřit. Ale až se věci trošku upřesní dám ihned vědět. Pro teď je to vše. Na nadcházejících několik týdnů zůstaňte nablízku, budu potřebovat Vaši pomoc.

Woo hoo!

Mějte krásný den; já ho mít určitě budu.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 10.03.05 - 10:31 DAVE: Evropské dámy a pánové
09.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Včera jsem měl to potěšení mluvit s mým mezinárodním agentem panem Mike Dewdney o nadcházejících Evropských koncertech na léto 2005. Hovořili jsme rovněž o Japonském a Australském turné.

Svěřil jsem se přáním hrát v Polsku, Řecku, Rusku, Turecku, Francii, Portugalsku, Israeli a České Republice, před tím než skončí TSHF turné. Říkal, že nabídky jsou již ve Francii, Řecku, Turecku, Israeli, České Republice, Islandu a pravděpodobně ještě jeden koncert ve Špaňelsku a že právě teď pracuje na Portugalsku, Rusku a Polsku. Tak držte palce.

Také jsem se ho ptal na město Perth v Austrálii. Říkal, že to zjistí. Každý kdo je Australan anebo tam byl, ví jaká je to krásná země a ví že je to město daleko na východním pobřeží. Uděláme co můžem, protože je to domov nemálo našich fandů a jednoho z mých nejoblíbenějších textařů, Neil Finn.

Takže, léto se nám pěkně rýsuje. Podívám se, proč jsou některé koncerty př... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.03.05 - 20:49 DAVE: Nová píseň
08.03.2005
Dave Mustane napsal:

Včera jsem chvilku hovořil s Jeffem Baldingem o jeho plánech pro nadcházející rok, abych ze sebe mohl dostat zase nějaké nové písně.

Potěším Vás, dobře jsme si pokecali, i já mu řekl co plánuji pro nadcházející rok až dva a dobré bylo, že vše co jsme si řekli dávalo smysl. Samozřejmě, že nebudeme nahrávat v Phonixu, především ve studiu John Harris, protože je z toho bar. (jaký dojemný žert). Škoda Ralpha Patlana, protože je to dobrý technik a nadějný producent.

Každopádně, Jeff teď poslouchá píseň, kterou jsme nedodělali při natáčení TSHF, aby zjistil co je ještě třeba. Vím, že nejsou dodělány kytary, ale co mě zajímá, jak jsou na tom basy. Jestliže nejsou hotové bude se na to muset podívat James a Glen, aby jsme dali dohromady nějakou novou hudbu.

Stále jsi nejsem jist, mám li nechat Megadeth, protože tohle turné bylo prostě hodně dobré. jednu dobu jsem byl 100% rozhodnutej, že Megadeth skončí, ale teď váhám. Je ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 26.02.05 - 00:03 Shawn : Španělsko!!!!
02-23-2005

Shawn Drover napsal:

"Zrovna jsem se s Glennem vrátil ze skvělé procházky Barcelonou (23.února - ten den večer koncertují v Barcelonské hale Razzmatazz -pozn.aut.) Všechny koncerty od doby, kdy sem naposledy psal zprávu sem byly fantastické - mnoho vášnivých milovníků heavy metalu, kteří mě vždy potěší! je to fajn takhle se setkávat s fanoušky a vždy je to zážitek a velká radost pro nás, pro všechny a už se těším na další 4 show v Evropě na tomhle turné.) Stavím se na toto fóru až pojedem z Evropy zpět za moře... Shawn"
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 22.02.05 - 22:52 Dave : Někdo na to prostě nemá
..::Dave Mustaine z 22.2.2005 píše::..

Někdo tona to prostě nemá!

"Droogies!

Jen pro ujasnění...tohle je moje stránka.Urážíte moje kluky.Teď mi řekněte, že se mnou nesouhlasíte a bráníte moje kluky?Nazdar! Teď budete mít mnoho času o tom přemýšlet.
Když už, založte kapelu a až dosáhnete toho, co tihle chlapi a pak na Vás začnou lidi házet špínu, teprve pak začnu brát vaše názory vážně.
Tohle místo je jedno z nejlepších v celém vesmíru. Víte proč? Protože jsme féroví, k lidem se chováme dobře, tolerujem nesčetné množství BS (zřejme bastards= hajzlů...pozn.aut.)
Jsem z toho fakt naštvaný a to je vše. Nelíbí se vám to?Běžte někam jinam.A skončíte, protože hned první problém Vás zahubí, problémy s neustálýma urážkama od pitomců, kteří tyhle lidi neznají, kteří je nikdy neviděli. Tihle lidi jsou FAKT HLOUPÍ NA TO ABY ZJISTILI, ŽE JSEM TADY A VIDÍM CO TIHLE CHLÁPCI DOKÁZALI A VY NE!
Nikdo není bez viny a vy všichni byste měli vědět, že vím o chybách... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 22.02.05 - 22:50 Dave : Et tu bruti?
..::Dave Mustaine napsal 21.2.2005::..

Et Tu Bruti?

"Droogies

Byl jsem v šatně a mí kluci mi řekli, že někteří z Vás (členů oficiálního megadeth fóra na www.megadeth.com - pozn.aut.) hlasovali o bývalých členech kapely proti mým současným spoluhráčům - kdo by se měl do kapely vrátit.

Nechte mě připomenout:

Srovnávám Jamese s Juniorem(D.Ellefsson)...James vyhrává.Junior se se mnou soudí o 18,5 miliónů$ a vláčí mě, mou kapelu a celou rodinu bahnem. James chce jenom hrát rock a prosím vás všechny... Jak můžete být tak hloupí?

Srovnám Glenna s Al (Al Pitrelli - pozn.aut.) Glen vítězí.Al je fakt dobrej, ale jeho srdce chtělo jít jinou cestou.A viděl jsem Ala se záměrně zveličovat a podepisovat na albech přes mé jméno a fotky, mluvil o mě ve zlém v době kdy jsem se rozhodl jít svou vlastní cestou.

Srovnávám Glena s Martym (Marty Friedman - pozn.aut.)...Glen vítězí. Marty odešel z kapely aby se stal popovým kytaristu v Japonsku, o... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 16.02.05 - 21:04 SHAWN: Konečně sníh
Po mnoha dnech, kdy neustále pršelo a pršelo konečně začlo sněžit- zrovna jsme přijížděli do Kodaně (hl.m.Dánska). Pro mě to byla vítaná změna. Tento pocit však se mnou nesdlíleli všichni .) Ať svítí slunce, nebo sněží, hlavně ať neprší...

Ok, zatím jsou všechny koncerty na evropské šňůře vyprodané - naši fanoušci jsou fantastičtí a my snad ani nemůžeme být šťastnější - máme se tady v Evropě skutečně parádně!!!Už se těšíme na další koncerty na téhle šňůře.)

Taky je fajn, že jsou s námi Diamond Head - stejně jako kapela Exodus, která s námi jezdila na americké šňůře jsou tihle chlapi v pohodě a zdá se, že se mají stejně dobře, jako my.

Brzo se zas ozvu
Na zdraví,
Shawn

Z 13.02.2005
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34