Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

341
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 10.07.13 - 11:04 Střípky z Gigantour
Dave Mustaine byl včera na chatu během turné Gigantour a odpověděl na několik všetečných otázek, které vám teď poskytnu v přehledném výpisu.

1. Je šance, že s vámi vystoupí David Draiman s písní Dance in the Rain?
Není, ale něco spolu budeme dělat. Mluvíme o jamu s Jasonen Newstedem, a potom o společném jamu všech hvězd.

2. Kdy budeš hrát s Jasonem?
Buď zítra a nebo pozítří. On odzpívá píseň a my budeme jeho záložní kapela. Řekl jsem mu, aby vybral Phantom Lord nebo Metal Militia, protože jsem je napsal a on je může zazpívat.

3. Bude DVD z Gigantour?
Bude. Ale budou tam zachycené nejlepší okamžiky všech kapel.

4. Chtěl bych se zeptat, proč nebyla píseň House Divided na normální verzi alba Super Collider, ale jen jako bonus.
Politika.

5. Dave, mám otázku. Jak se daří zranění krku?
Krk je OK.

...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 03.07.13 - 10:12 Nový videoklip Super Collider
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 19.06.13 - 00:39 Nová autobiografická kniha "My Life With Deth"
David Ellefson odhaluje říjnové vydání autobiografické knihy "My Life With Deth".

Jako člen Megadeth a dlouholetý spolupracovník Dave Mustainea má baskytarista David Ellefson životní příběh k vyprávění a to je přesně to, co nabízí ve své nadcházející paměti "My Life With Deth". Ellefson napsal autobiografii za poslední rok s asistencí spisovatele Joela McIvera a vychází 29. října prostřednictvím Howard Books.

Život v Megadeth pravděpodobně poskytuje dostatek materiálu pro více než jednu knihu, ale Ellefson se ponořil mnohem hlouběji do svého osobního příběhu prostřednictvím "My Life With Deth", který zahrnuje vše od jeho počátečního sestupu k závislosti v jeho kariéře, jeho léčení a jeho návratu ke křesťanské víře. Také mluví o svým studiích, aby se mohl stát luteránským pastorem, a své současné práci s "Mega Life! Mi...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 16.06.13 - 12:53 Ohlédnutí za evropským turné
Megadeth mají za sebou krátké evropské turné, které skončilo 9. června. Sloužilo především jako podpora k albu Super Collider, a proto z tohoto alba zazněly postupně 3 písně, tedy Super Collider, Kingmaker a Cold Sweat. Dle slov Chrise Brodericka by mělo zaznít ještě více písní, které by mohly mít premiéru na následujícím turné Gigantour. Tento festival, který má pod palcem sám Dave Mustaine začíná v USA 3. července a bude obsahovat kapely jako Newsted, Black Label Society, Hellyeah, Device atd.


Tento článek píšu moc rád, protože po zhlédnutí videí a po přečtení spousty komentářů návštěvníků evropských koncertů jsou Megadeth resp. hlavně Dave Mustaine opět ve formě. Zdravotní problémy, které ho provázely někdy od roku 2011, jsou, zdá se, konečně zažehnány a je to opravdu znát. Dave zhubl, je plný energie a to všechn...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 7 • Autor: Kropis • 08.06.13 - 23:42 Rozhovor: 29. 4. 2013 - David Ellefson
Rozhovor s Davidem Ellefson z Megadeth, baskytarista a zakládající člen Megadeth, který si s námi popovídal o novém albu, jeho zkušenosti s hraním v Mexiku a dalších zkušenostech z jeho 30leté kariéry, kdy začal hrát s Megadeth.

Jaký je postup kapely v rozhodování, jak udělat nové album?
Obvykle máme nějaký nápad, kam se bude album ubírat, ještě než začneme. Obvykle v průběhu několika měsíců, ještě než vůbec vstoupíme do studia, začneme skládat nápady, riffy, melodie a texty pro album.

Posloucháme nový singl a vypadá to, že by to mohlo znít jako stará alba Megadeth, je to něco, o čem kapela rozhoduje, než jde do studia, nebo je to něco, co se prostě stane; jak je vybírán singl?
Tradičně jdou singly do rádia a jsou vybírány vydavatelstvím se zaměřením spíše na mainstreamové rockové posluchače. Takže singl je takové představení alba.
...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 31.05.13 - 22:05 Rozhovor: 3. 4. 2013 - Dave Mustaine
Před několika dny mělo Noisecreep příležitost sednout si s Dave Mustainem z Megadeth v kancelářích Santa Monicy v Universal Music Enterprises a diskutovat o nadcházejícím albu kapely Super Collider. Ačkoli mělo Noisecreep šanci slyšet jen pár dokončených kousků z desky (která dorazí do obchodů toto léto), první pocity naznačují, že se tato deska objeví v mnoha bilančních seznamech na konci roku. Je to opravdu tak dobré. 

Obzvláště pokud jste fanoušci Mustainových textů, skladby symbolizují podle našeho názoru zatím jednu z jeho nejlepších prací. 

"Občas je to těžké, protože někdy není tolik věcí, které se dají textově říct - krátké vtípky, ustálené výrazy, fráze - bez opakování něčeho, co už jsi dřív řekl v nějaké písni. Zvlášť, když jste známý pro svoje texty, musím se ujistit, že neříkám něco stupidního. Měl jsem na to opravdu štěst...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 2 • Autor: Kropis • 26.05.13 - 16:49 Krátké ukázky všech písní
Vydání nového alba Super Collider se pomalu ale jistě blíží. Pro Evropu je stanoveno datum 31. 5. a na internetu se už postupně objevují krátké ukázky všech písní, které ale krátce po zveřejnění internetové obchody zase stáhly. V odkazu níže si můžete poslechnout 30 sekundové ukázky nejen všech písní ze základní verze, ale také 2 bonusové písně, které jsou obsaženy na Deluxe edici. 

http://www.jpc.de/jpcng/poprock/detail/-/art/Megadeth-Super-Collider-Limited-Deluxe-Version/hnum/1062908
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 21.05.13 - 20:22 Rozhovor: 1. 4. 2013 - Dave Mustaine
Frontman Megadeth Dave Mustaine byl hostem rádiového pořadu Full Metal Jackie's. Mustaine mluvil o nadcházejícím albu Super Collider a podrobněji probral nové písně na desce. Také mluvil o plánech pro letošní festival Gigantour a o turné s Iron Maiden v Evropě.

V prosinci jsi prostřednictvím Twitteru napsal, že tě Clint Eastwood inspiroval během nahrávání zpěvu. Jaká byla celkově hlavní inspirace, která hudebně nasměrovala nové písně?
Co se týče té věci kolem Clinta - dívám se na jeho výrazy, když zpívám, protože mi to pomáhá dostat se do mého charakteru, protože nezpívám způsobem, jakým mluvím, takže je to pro mě trochu jiné. Prostě mi to tak trochu pomáhá dostat se do takového punkového postoje, ...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 2 • Autor: Kropis • 18.05.13 - 18:06 Nová píseň Kingmaker!
Právě byla zveřejněna nová píseň Kingmaker z nadcházejícího alba Super Collider. Poslouchejte, komentujte!

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 13.05.13 - 23:42 Super Collider opět pro sběratele!
S blížícím se datem vydání nového alba Super Collider se objevili pravděpodobně všechny dostupné verze k prodeji. Tak tedy postupně:

1. CD verze - základní verze s 11 písněmi

2. CD verze DELUXE - 3D obal a 2 bonusové písně; verze 2CD zatím pouze s otazníky, protože různé weby se s touto informací rozcházejí

3. LP verze - základní verze s 11 písněmi, kvalitní vinyl 180 g, rozevírací obal; voucher na stažení MP3 Back to Black (vinylový label pod vydavatelstvím Universal - prostě nějaké album z tohoto katalogu zdarma ke stažení)

4. LP verze DELUXE - navíc 2 bonus...
Zobrazit celý článek »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34