Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

341
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

DAVE: Nová píseň

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.03.05 - 20:49 DAVE: Nová píseň
08.03.2005
Dave Mustane napsal:

Včera jsem chvilku hovořil s Jeffem Baldingem o jeho plánech pro nadcházející rok, abych ze sebe mohl dostat zase nějaké nové písně.

Potěším Vás, dobře jsme si pokecali, i já mu řekl co plánuji pro nadcházející rok až dva a dobré bylo, že vše co jsme si řekli dávalo smysl. Samozřejmě, že nebudeme nahrávat v Phonixu, především ve studiu John Harris, protože je z toho bar. (jaký dojemný žert). Škoda Ralpha Patlana, protože je to dobrý technik a nadějný producent.

Každopádně, Jeff teď poslouchá píseň, kterou jsme nedodělali při natáčení TSHF, aby zjistil co je ještě třeba. Vím, že nejsou dodělány kytary, ale co mě zajímá, jak jsou na tom basy. Jestliže nejsou hotové bude se na to muset podívat James a Glen, aby jsme dali dohromady nějakou novou hudbu.

Stále jsi nejsem jist, mám li nechat Megadeth, protože tohle turné bylo prostě hodně dobré. jednu dobu jsem byl 100% rozhodnutej, že Megadeth skončí, ale teď váhám. Je jasné, jestliže bude ještě nějaký Megadeth, bude směřovat k albu "TSHF", bylo to oživení, znovu nabití starých baterií a bylo to více zábavné než kdy jindy.

Díky chlapům kteří mi s tím pomáhali, díky "Droogs" starým i novým, že nezhasnou oheň a díky Vicovi, že mě udržuje opravdového.

Je trošku kuriózní být "heavy", že?