Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

404
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

DAVE: Evropské dámy a pánové

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 10.03.05 - 10:31 DAVE: Evropské dámy a pánové
09.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Včera jsem měl to potěšení mluvit s mým mezinárodním agentem panem Mike Dewdney o nadcházejících Evropských koncertech na léto 2005. Hovořili jsme rovněž o Japonském a Australském turné.

Svěřil jsem se přáním hrát v Polsku, Řecku, Rusku, Turecku, Francii, Portugalsku, Israeli a České Republice, před tím než skončí TSHF turné. Říkal, že nabídky jsou již ve Francii, Řecku, Turecku, Israeli, České Republice, Islandu a pravděpodobně ještě jeden koncert ve Špaňelsku a že právě teď pracuje na Portugalsku, Rusku a Polsku. Tak držte palce.

Také jsem se ho ptal na město Perth v Austrálii. Říkal, že to zjistí. Každý kdo je Australan anebo tam byl, ví jaká je to krásná země a ví že je to město daleko na východním pobřeží. Uděláme co můžem, protože je to domov nemálo našich fandů a jednoho z mých nejoblíbenějších textařů, Neil Finn.

Takže, léto se nám pěkně rýsuje. Podívám se, proč jsou některé koncerty přístupné až od 18 let, ale někdy to jde prostě mimo mě. Pokud se nedostanete na koncert, zkuste nás navštívit třeba po koncertě (backstage). Rádi Vás uvidíme, někdy je to i lepší.

Jya.