Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Rozhovor: 21/11/11 Dave Mustaine

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 02.03.12 - 18:43 Rozhovor: 21/11/11 Dave Mustaine
[tento obrázek už neexistuje]

Podívejte se na 10 nejcennějších posedlostí Davea Mustainea (Včetně mini koně!)

O našem hostovi
Když byl nespoutaný sekerník, thrashový král Dave Mustaine vyhozen z Metallicy v roce 1983, rozjel Megadeth jako akt odplaty. Ačkoli legendární metalové postavy provázely jejich rozdíly, je fér říct, že rozdělení fungovalo pro obě strany. "Byl jsem jen zrzavé děcko, a další věc co vím, každý mi chtěl dávat svoje drogy nebo svoje holky." říká. Dnes, úspěch znamená něco jiného. Mustaine, 50, žije na rozlehlém ranči mimo San Diego se dvěma dospívajícími dětmi a jeho ženou Pamelou. Megadeth zatím vydali třinácté album, překvapivě syrové, úžasně hlasité a trefně pojmenované "Th1rt3en".

1) AC/DC - Let there be rock. Prodával jsem trávu a ta holka, co pracovala v obchodě s deskami, mi platila v albech. Vzpomínám si, jak jsem ho poprvé pustil - první song se jmenoval "Go Down" a obal zobrazoval nejšílenější chuligány, které jsem kdy viděl. Moje myšlenky, "Toto je moje kapela". Změnilo mi to život.
2) Kuše. Když jsme se přestěhovali do San Diega z Arizony, můj syn Justis a já jsme chtěli sport, který budeme dělat společně, tak jsem mu dal plastovou kuši a on na to, "Tati, ta je na nic - já chci opravdovou.". Je opravdu dobrý s touhle věcí. Téměř jsme dostali sportovní luk, ale to je příliš vážné. Nechci být Ted Nugent.
3) Oříšky M&M. Když jsme nahrávali Endgame, snědl jsem tolik červené lékořice, že se moje chcánky obarvily na červeno. Potřeboval jsem nové bonbony, takže jsem zkoušel různé mixy a zachutnaly mi jen ty M&M. Teď je nemůžu přestat jíst. Je to jako v minulosti, kdy jsme kouřili crack.
4) Šofar. Byl jsem vychováván jako Jehovův svědek, rebeloval jsem k čarodějnictví a dostal jsem se do všech těch špatných věcí dřív, než jsem uviděl jednoho dne kříž na kopci a řekl si, "Co můžu ztratit?" (Mustaine je nyní křesťan.) Ale moje máma je židovka a o prázdninách jsem foukal do beraního rohu k odehnání zlých duchů.
5) Certifikát. Potkal jsem fanouška v Kentucky, který měl rakovinu hrdla. Bylo mu předpovězeno žít jen pár týdnů. Z nějakého důvodu, jsem se natáhl a chytil jeho krk a začal jsem se modlit pro toho kluka. Žil dost dlouho, aby mi ten certifikát mohl dát na našem dalším turné. Je to podepsané guvernérem a píše se tu, že jsem povýšen na kolonela Kentucky. Pokud je mi známo, je to opravdová smlouva.
6) Nenabarvené tělo kytary. Hrdě podporuji kytary Dean a oni se mě zeptali, jestli nechci namalovat tuto kytaru na aukci pro charitu. Přemýšlím o udělání vlastního portrétu - obraz mě malujícího sebe. Ta kytara je tak vysoce kvalitní, bude to mít cenu, bez ohledu na to, jak škaredě to dopadne.
7) Replika trojského meče. Špička je ohnutá. Myslím, že Justis ho používal k otevírání barev pro svou mámu. Buď toto, nebo zabil nějakého opilého nomáda v poušti. Jeden může jen doufat.
8) Podepsaná helma. Byl jsem fanoušek Raiders už od dob, kdy jsem byl dítě v Costa Mese. Nevěděl jsem toho moc o týmu, ale to logo byla ta nejdrsnější věc.
9) Erb. Jméno Mustaine pochází původně z finštiny. Moje žena Pam ho nechala udělat k mým čtyřicetinám s odpovídajícím dortem. Mottem je "Naše síla pochází od Boha."
10) Miniaturní koník. Našli jsme Rockyho žít na smetišti, zneužitého a podvyživeného. Spousta věcí s ním byla špatně a neměl rád lidi, ale my jsme ho milovali a na teď už je opravdu přátelský. Chodí do domu si odpočinout. Někdy vyplivne svoje jablka. Když jsi milovník koní, tak si na to zvykneš.

http://www.youtube.com/wa...LpSmt1ritM