Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

David Ellefson v dalším projektu

Komentáře: 1 • Autor: Kropis • 12.12.13 - 23:04 David Ellefson v dalším projektu
David Ellefson má natolik produktivní náladu, že založil s kolegou z branže Frankem Bellem (baskytarista Anthrax) projekt Altitudes & Attitude, ze kterého vzešlo zbrusu nové EP, které vychází 14. ledna 2014. EP bude obsahovat 3 písně a všechny vznikly za společné spolupráce obou výše zmíněných pánů. Dokonce je možné si všechny písně poslechnout v odkazu níže.

Frank Bello - zpěv, elektrická kytara, 8 strunná baskytara
David Ellefson - 4, 5 a 8 strunná baskytara, rytmické kytary
Jeff Friedl - bicí a perkuse

Speciální host - Gus G. sólová kytara na “Here Again”


Altitudes & Attitude, nový projekt dlouholetých přátel Franka Bella z Anthrax a Davida Ellefsona z Megadeth, vydávají 14. ledna stejnojmenné EP. Dva baskytaristi začali psát společně hudbu během cestování po světě na svých poradnách, nyní známých jako Metal Masters.

"To co začalo jako jednoduché baskytarové nápady se nám rychle podařilo rozvinout do opravdu skvělých písní," říká Ellefson. "Naši fanoušci by pravděpodobně nikdy nečekali, že dvojice metalových baskytaristů má v sobě takové písně. Je to vzrušující psát melodie s takovou rozmanitostí a stále ze sebe vydávat maximum při hraní sólové baskytary. Frank zpívá a oba dva hrajeme na kytary a další nástroje, to nám dalo celou novou dimenzi v kreativních možnostech."

"Říkali jsme si, že by bylo skvělé nechat si fanoušky poslechnout něco, co by od nás nečekali - což je Altitudes & Attitude," dodává Bello.