Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Vyjádření Nicka Menzy

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 07.04.15 - 10:52 Vyjádření Nicka Menzy

Několik dní je již jasné, jaká bude sestava minimálně pro nahrávání nové studiové desky, které je v plném proudu. Bohužel s tím také souvisí odkrývání nepříjemných věcí, do kterého se pustil Nick Menza.

"Všem fanouškům, je mi líto, že musím zklamat ty, kteří se ptali a doufali v návrat Martyho Friedmana a mě do MEGADETH. Došlo by tak k obnovení klasické sestavy "Rust in Peace" společně s Davem Mustainem a Davidem Ellefsonem. Byl jsem připravený a těšil jsem se na návrat do MEGADETH. V prosinci (2014) jsem jel do Daveova domu/studia v San Diegu a jamovali jsme společně celý víkend. Bylo to naprosto skvělé. Najednou jsme se společně vrátili do toho hudební groovu. Máme skvělou chemii. Je to až kouzelné! A ano, jsem to já, ten "záhadný" bubeník, jehož obličej je skrytý ve videích Justise Mustainea na YouTube.""Několik týdnů poté, jsme si sedli společně s naším starým manažerem Ronem Laffittem na oběd v restauraci Anaheim White House během festivalu NAMM. Bylo úžasné vidět znovu Rona a Martyho. Všichni jsme mluvili o plánech na novou desku a turné a já jsem dal jasně na srozuměnou, že je moje priorita udělat vše pro připojení ke kapele. Byl jsem natěšený a dokonce došlo na nahrávání bicích pro pět nových písní MEGADETH, které mi Dave poslal. Jakmile jsem se dostal domů, byl čas si sednout a vyjednávat podmínky připojení. Byla mi nabídnuta velmi neférová smlouva, která byla celá špatně. Pojali to tak, že kapele nestojím za nic. Dave si zablokoval moje emaily, změnil si svoje číslo a poté, najednou, byl Ron Laffitte vyhozen jako manažer. Jedna z mých nejoblíbenějších kapel a velká část mých životních úspěchů a já jsem si ani nemohl vyjednat férovou smlouvu."

"Opravdu mi hlava nebere, jak tato kapela vede svůj byznys. Kapela je o skupině lidí, kteří se navzájem respektují, jsou k sobě loajální, kamarádští a nejvíce ze všeho jsou k sobě čestní a upřímní! Nejsem loutka. Jsem čestný, loajální a mám svoji hrdost. To jsem já! Je toho mnohem víc v tomto příběhu a tak mohu konečně dopsat poslední kapitolu ve své knize "Nick Menza Megalife: Countdown to Resurrection" napsanou společně s J. Marshallem Craigem."

"I přes tuto poslední temnou epizodu přeji MEGADETH co nejsrdečněji zdraví, štěstí a úspěch s budoucími plány. Co se týče mě, jdu dál se svoji novou kapelou ATOMIC DISINTEGRATOR společně s dalšími bývalými členy MEGADETH (James LoMenzo a Chris Poland), ale také tam bude pár překvapivých hráčů a producent."