Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

179
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 05.05.12 - 17:28 Nový videoklip Whose Life (Is It Anyways?)
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 04.05.12 - 16:42 Rozhovor: 3/2/12 David Ellefson


Prosím představ se čtenářům.
David Ellefson, baskytarista z Megadeth.

Jak si se stal členem Megadeth?
Potkal jsem Dave Mustainea v červnu 1983, týden po mém přestěhování z Minnesoty do Los Angeles. Nastěhoval jsem se do pokoje přímo nad něj v Hollywoodu. Právě jsem dodělal střední školu a začínal jsem další fázi svého života, v naději, že založím nebo se připojím do nové kapely v LA. O pár dní později jsem já a Dave společně jamovali na jeho novém po-Metallicovském materiálu a kapela byla od té doby založena velice rychle.

Prosím tě řekneš mi příběh o každé desce?

"Killing is my Business… and Business is good!"To bylo opravdu syrové album. Měli jsme velké naděje a očekávání z tohoto alba, ale protože to bylo nezávislé nahrávací studio, tak jsme měli málo času nebo peněz k udělání toho, v co jsme doufali. ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 27.04.12 - 19:04 Informace: 19/1/12 David Ellefson


Baskytarista Megadeth studuje pro Luteránské vysvěcení v Concordii.

Na začátku září přicestovali noví studenti do areálu Concordského Semináře v Claytonu, připojili se jako trochu odlišná skupina teologických nováčků - především typy středního věku - připojí se do školního programu, který povoluje studentům trénovat duchovenství online.

Protože konzultanti, elektrikáři, farmáři a podnikatelé ve specifickém duchovenském programu poznali jednu odlišnou osobu, před opětovným připojením do online stavu ze stovek nebo tisíců mílí daleko v týdnech, které následovali, jeden student měl příběh, který skutečně otřásl.

David Ellefson byl pobožný zakladatel legendární thrash metalové kapely Megadeth. A Ellefsonova studia na Concordii dokazují, proč dálkové vyučující seminářové programy nabírají na popularitě a v pohodlí internetového vzdělávání přinášejí nové kandidáty do bohosloveckých škol, kteří nemají šanci ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 17.04.12 - 00:33 Rozhovor: 23/1/12 Shawn Drover


Miluju, jak šíleně návykoví Megadeth jsou. 2011 byl další drtící rok pro kapelu vyvrcholený s vydáním jejich posledního alba TH1RT3EN a oznámením, že nový rok nakopnou s novým a vylepšeným turné Gigantour (také zde bude spousta dalších umělců, jako legendární Motorhead). Letos začne Gigantour 26. ledna v New Jersey a bude probíhat napříč celou Severní Amerikou, slibující stejnou megazábavu na jakou jste zvyklí od Davea a spol. od roku 2005. Nové album pokračuje v uznání Davea a zbytku od poznávacího alba Rust in peace, ale s přidaným bonusem, návrat baskytaristy Davida Ellefsona. Kapela byla absolutně na roztrhání na posledních 3 studiových albech od té doby, co se připojil bubeník Shawn Drover a podle všeho se chystá dělat více než jen dostát jejich masivního odkazu. Mluvil jsem s Shawnem o významu znovuspojení Ellefsona s Davem Mustainem, o novém turné, jeho zkoušce ohněm při vstoupení do kapely a spoustě dalšího. Čtěte dál… ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 13.04.12 - 00:00 Countdown to Extinction
Megadeth právě oznámili, že 7. září odehrají celou desku Countdown to Extinction v Santiagu (Chile) k 20. výročí.

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 30.03.12 - 21:32 Rozhovor: 21/1/12 David Ellefson
[tento obrázek už bohužel neexistuje]

Megadeth je kapela, která nepotřebuje představovat. Od počátků v roce 1983 nahrávají desky. 1. listopadu kapela vydala třináctou studiovou desku - Th1rt3en. Kapela byla nominována na 10. grammy za jejich singl "Public Enemy No.1" z nové desky. Gigantour 2012 se rozjede 26. ledna, na kterém se připojí Motorhead, Lacuna Coil a Volbeat. David Ellefson a já jsme mluvili o albu, turné a jaké to bylo poprvé pracovat s Johnnym K (pozn. producent desky Th1rt3en).

Ahoj Davide. Hádám, že si teď doma na dovolené. Máš nějaké speciální plány?
Vždycky mi zabere tak týden dát se dohromady z turné a srovnat se z cestování. Vracím se znovu do civilního života. To budu dělat. Je příjemné mít tuto přestávku, protože mi to dává šanci dát se dohromady do svátků. Upřímně, snažím se to nechat opravdu neformální. Mám nějaké rodinné návštěvy z města, jako třeba můj bratr. Je příjemné, když Vánoce připadají na víkend, stejně tak jako Nový rok. Snažím s... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 23.03.12 - 19:59 Rozhovor: 22/12/11 Chris Broderick
[tento obrázek už bohužel neexistuje]

Chris Broderick z Megadeth mluví o zimním kytarovém návratu dua Skolnick a Broderick a o "Th1rt3en"

"Myslím, že způsob jakým hraješ na kytaru, zobrazuje tvoji osobnost" vysvětluje kytarista Megadeth Chris Broderick. "Vyzařuje to, kdo jsi jako osoba. Pro mě byla vždycky velká nutnost přesně pochopit, co dělám a proč to tak fungovalo. Přes to jsem se dostal ve všech lekcích a to všechno jsem se naučil." Nyní předává svoje znalosti na celou novou legii začínajících drtičů na Skolnick a Broderick zimní kytarový návrat od 26. prosince do 30. prosince 2011 v Big Indian - New York. Spolupracuje se spřáteleným drtičem, legendárním Alexem Skolnickem (Testament, Alex Skolnick trio, Trans-Siberian Orchestra) pro tento inovativní a informativní zimní kytarový tábor. Studenti se učí nespočet technik od těchto dvou mistrů a všichni spolu jamují. Není nic lepší pro trénink mladého kytarového hrdiny…

Odkud vznikl nápad na Skolnick a Bro... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 09.03.12 - 20:35 Rozhovor: 14/12/11 Dave Mustaine
[tento obrázek už neexistuje]

Třináctka se jeví jako šťastné číslo pro Davea Mustainea

Děje se toho poměrně hodně (nebo dít bude) v zemi Megadeth. Samozřejmě, je tu poslední studiovka "Th1rt3en", jedno z nejhezčích alb za ty roky a poté 10. prosince jam Metallicy a Davea Mustainea, znovu společně na podiu, hrají staré songy, na jednom z koncertů Metallicy v rámci 30. výročí ve Fillmore v San Franciscu (Kalifornie) - vzpomínková událost, která přivedla každého od Jasona Newsteda po Lloyda Granta a Rona McGovneyho, aby to společně oslavili. A brzo odstartuje Gigantour - 26. ledna v Camdenu (New Jersey). mega-Megadeth turné s Motorhead, Volbeat a Lacuna Coil (všechny kapely osobně vybrány Daveem Mustainem, samozřejmě).

Nové album zní čerstvě a energicky. Myslíš, že návrat Davida Ellefsona s tím má co dělat?
Oh, všechno s ním mělo co do činění. Bylo to bez něj na nic.

No, tak jsem to nemyslel. (Smích)
(Smích) Já vím, teď si s tebou hraju. Jasně, ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 06.03.12 - 10:47 Chris Broderick
[tento obrázek už neexistuje]

Dnes má Chris Broderick 42 let. Tak všechno nejlepší a ještě spoustu let v Megadeth!
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 02.03.12 - 18:43 Rozhovor: 21/11/11 Dave Mustaine
[tento obrázek už neexistuje]

Podívejte se na 10 nejcennějších posedlostí Davea Mustainea (Včetně mini koně!)

O našem hostovi
Když byl nespoutaný sekerník, thrashový král Dave Mustaine vyhozen z Metallicy v roce 1983, rozjel Megadeth jako akt odplaty. Ačkoli legendární metalové postavy provázely jejich rozdíly, je fér říct, že rozdělení fungovalo pro obě strany. "Byl jsem jen zrzavé děcko, a další věc co vím, každý mi chtěl dávat svoje drogy nebo svoje holky." říká. Dnes, úspěch znamená něco jiného. Mustaine, 50, žije na rozlehlém ranči mimo San Diego se dvěma dospívajícími dětmi a jeho ženou Pamelou. Megadeth zatím vydali třinácté album, překvapivě syrové, úžasně hlasité a trefně pojmenované "Th1rt3en".

1) AC/DC - Let there be rock. Prodával jsem trávu a ta holka, co pracovala v obchodě s deskami, mi platila v albech. Vzpomínám si, jak jsem ho poprvé pustil - první song se jmenoval "Go Down" a obal zobrazoval nejšílenější chuligány, které jsem kdy viděl.... Zobrazit celý článek »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35