Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

530
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 03.11.05 - 08:14 On-line obchod

Megadeth otevírají nový http://stores.ebay.com/The-Official-Megadeth-Storeon-line obchod (aukci) s raritama a vybavením.

Další http://www.fanfire.com/cgi-bin/WebObjects/fanfire.woa/wa/artist?artistName=Megadeth&sourceCode=MDTWEBoficiální obchod Megadeth je již delší dobu v provozu na serveru FanFire.com.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 29.10.05 - 18:13 Vyhrajte ESP DV8R
VYHRAJTE jednu ze dvou podepsaných ESP DAVE MUSTAINE DV8R KYTAR.

Dále podepsanou fotografii Mustainea, podepsané CD 'The System Has Failed' a rovněž jeho struny GHS, při příležitosti nevě otevření webových stránek JEFFA WATERSE a ANNIHILATOR!

http://www.annihilatormetal.com/contest_rules/contest.htmlANNIHILATOR KILLER CONTEST KLIKNI ZDE!
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 28.10.05 - 11:27 The Arsenal Of Megadeth
K připravovanému DVD "The Arsenal Of Megadeth" dnes Dave Mustaine napsal:

Přátelé!

Právě začínám pracovat na obalu pro "The Arsenal Of Megadeth". Zítra se setkám s naším přítelem, který již pro Megadeth často v minulosti pracoval. Je to Acryl! Rovněž znám jako Michael Müller. Potkal jsem ho před mnoha lety. Je to jeden z nejlépe hodnocených umělců a zároveň je zpěvák metalové kapely.

Je to jedna z posledních věcí, které musíme udělat před vydáním "The Arsenal Of Megadeth".

Je ještě spousta věcí co bych mohl říct, ale protože ještě není vše přesně určené, raději s tím počkám.

Crush or be Crushed!
Mějte se fanfárově! 8)
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 27.10.05 - 22:33 MEGADETH SOUTĚŽ, VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Tento rok Vám Megadeth přináší poprvé soutěž Vánoční přání! Díky populárnímu neoficiálnímu tématu na fóru z minulého roku, jsme tentokrát připravili několik cen pro vítěze!


První cena: Dave Mustaine, Vám osobně zavolá přesně o vánocích. Jeden rok plné členství* v Megadeth Fan Clubu. Samozřejmě, Tvé vánoční přání podepíší všichni členové Megadeth a bude rozeslána všem členům MegaFanClubu a přátelům Megadeth!

Druhá cena: Greatest Hits Tričko a CD s Bonus DVD

Třetí cena: Pár vyšívaných náramků (pozn. prvděpodobně potítka na ruce) s logem Megadeth.

První tři výherci, vybere Megadeth a prvního potom Dave Mustaine. Pamatujte, že sám Dave si může všimnout Vašeho talentu a možná, zrovna jako náš kamarád Mike Learn, budete Vy pracivat na dalším obalu na novém albu!

Vánoční přání, by mělo být přibližně 8" X 5" (20cm X 12cm), obrázek a nezáleží bude-li na výšku nebo na šířku. Může být ručně mal... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 12.10.05 - 22:22 Improvizace v parku

MEGADETH hráli unplugged ve veřejném parku v Bueno Aires (sobota 8.10) Překvapující a nečekané akustické představení se dokonce filmovalo a bude součástí připravovaného DVD "Koncertu v Argentině".

"Tenhle koncert se nekonal v hotelovém parku kde jsou Megadeth" říká Hugo Garcia (z časopisu Argentina's Jedbbangers). "Byl to veřejný park daleko od hotelu a rovněž to bylo nečekané představení ´překvapení´. Také proto tam bylo jen tak kolem 100 fanoušků."

Jak dodává James "Když jsme vyjížděli z hotelu, nekteří fanoušci se nás vydali stíhat. Po cestě jsme slyšeli, jak si něktará auta vytrubují Symphony of Destruction"Setlist:
Trust
Angry Again
Use The Man
Sweating Bullets
She Wolf
Holy Wars
In My Darkest Hour
A Tout Le Monde
Symphony Of Destruction... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 10.10.05 - 08:56 ANO, MEGADETH HRAJE DÁL
[size=24:ba3f5238a6][color=orange:ba3f5238a6]ANO, MEGADETH HRAJE DÁL[/color:ba3f5238a6][/size:ba3f5238a6]
Po ukončení speciální verze "Coming Home" to oznamuje vyprodanému představení v Argentině DAVE MUSTAINE.

"Jak jsem již předem řekl, dnes Vám tady prozradím, dříve než všem ostatním naše rozhodnutí - budeme-li pokračovat s Megadeth, anebo ne" to řekl MUSTAINE před uvedením speciální předělávky písně "Coming Home", s upraveným textem "I'm coming home to Arizona" na "I'm coming home to Argentina." Ihned po skončení písně, MUSTAINE řekl "Odpověď zní, ano."
MEGADETH bude pokračovat jako kapela. MEGADETH nahraje nové album. MEGADETH bude hrát.
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.10.05 - 17:37 Koncert v Chile
Vyprodané představení v Santiago de Chile obsahovalo 26 písní v délce přes dvě hodiny. Produkční manager, Tracey Wiedeman ihned po koncertu informoval "Nádherný večer, neuvěřitelní fanoušci!".

Megadeth ani neodešli z pódia, Dave ohlásil poslední píseň, jenže fanoušci chteli víc a tak jim Dave dal víc. Obešel své spoluhráče, potom se obrátil k publiku a ohlásil "dáme dvě skladby navíc!" Publikum se mohlo zbláznit.

Dave Mustaine po koncertě:
Droogies a She Wolves!

Koncert v Chile byl fantastický! A až na 500 fanoušků, kteří dělali výtržnosti venku před halou, těch 24, kteří byli zatčeni, rozbořenou zeď a zničené auto, prošlo vše hladce jako dětský zadeček.

Jsme právě ve VIP oddělení na letišti v Santiagu, připraveni na odlet do Buenos Aires, Argentina. Nemohu ani říct, jak moc jsem rád, že tam budu ještě jednou hrát. Jak jistě někteří z Vás víte, tohle show se bude filmovat. Ptal jsem se Glena, jestli se mnou nechce jít zítra na procházku anebo dal... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 30.09.05 - 13:31 Megadeth, ano, ne?
Dave Mustaine oznámil, že dne 9.10.2005 v Buenos Aires řekne své rozhodnutí o pokračování jeho kariéry. "Rozhodl jsem se, vše se dovíte na koncertě v Buenos Aires po posledním songu, bude to na fanoušcích předat Vám tu zprávu." řekl D.M. a později přidal že "je obtížné říci ne, když teď hraju s takouvou dobrou partou".

:dave:
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 23.09.05 - 12:26 Přehled návštěvnosti na festivalu Gigantour
Magazín Billboard vydal počty účasti na vystoupení Gigantour. Následujísí seznam je kompletní počet zatím dostupných údajů.

Účinkující Gigantour: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX
Místo : Verizon Wireless Arena
Město/Stát (USA) : Manchester, N.H.
Datum : Srpen 20, 2005
Účast : 2,703
Kapacita : 5,403

Účinkující Gigantour: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX
Místo : Cumberland County Civic Center
Město/Stát (USA) : Portland, Maine
Datum : Srpen 19, 2005
Účast : 2,576
Kapacita : 7,000

Účinkující Gigantour: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX
Místo : Chevrolet Amphitheatre at Station Square
Město/Stát (USA) : Pittsburgh, Pa.
Datum : Srpen 17, 2005
Účast : 2,943
Kapacita : 5,006

Úč... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: N.o.v.i • 21.09.05 - 13:19 Metal z Kanady (rozhovor z Glenem)
By ROSS MOROZ - VueWeekly.com

Bylo to dlouhé čekání, obzvlášť pro fanoušky. V některých bodech to vypadalo, že už to lepší být nemůže a přece. Severoamerické arény byly dlouho v klidu, ale tento podzim po nesnesitelném čekání, symfonie destrukce zaznamená triumfální návrat do hokejových ringů po celém kontinentě, což je hlavně pro hochy z Kanady, kteří byli velikou část jeho kariéry tak nějak opomíjeni, to pravé ořechové.

"Jsem velice štastný", souhlasí rodák z Mississauge (Calgary) Glen Drover po telefonu z jeho šatny v Nassau Coliseum na Long Islandu (NY). "Je to paráda, že budu hrát ve svém rodišti. Pamatuji si, když mi bylo asi 12 let, chodil jsem se do místní arény dívat na hokej a teď tam budu hrát."

Samozřejmě, na rozdíl od svých hokejových idolů, Drover pravděpodobně nezažije debut v Corral areně, nenavlékne si helmu a nebude hájit nulu pro tým. Je fakt, že přes všechnu intenzitu, agresi a sílu, je Glen kytarista a ne bruslíci obránce, nehraje za C... Zobrazit celý článek »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35