Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

404
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 19.03.15 - 17:14 Rock Icon - Dave Mustaine
V USA běží v současnosti na kanále VH1 zbrusu nový seriál o hudebních hvězdách pojmenovaný trefně Rock Icons. Ve společnosti takových jmen jakými jsou Rob Halford, Geddy Lee, Slash a další je jeden díl zaměřený také na Davea Mustainea. Půlhodinový formát by měl zachytit ty nejdůležitější momenty z kariéry Megadeth, ale určitě dojde i na krátkou, leč významnou, epizodu v Metallice. Dave Mustaine pozval filmaře na svou vinici a odkryl tak něco ze své současnosti. Díl se vysílá tuto sobotu, tedy 21. 3. 2015 a hned jak bude díl dostupný k shlédnutí, bude uveřejněn i na této stránce.
Zobrazit celý článek »

Chris Broderick ke svému odchodu z Megadeth: „Bylo prostě na čase.“
Během rozhovoru pro rádiovou stanici SiriusXM se bývalý kytarista Megadeth, Chris Broderick, poprvé rozpovídal o svém rozhodnutí odejít z kapely a odhalil detaily nového projektu, který rozjel s dalším bývalým členem Megadeth, bubeníkem Shawnem Droverem.

Proč odešel z Megadeth:
Chris: „Nebylo to tak pikantní, jak by si mohl kdokoliv myslet. Nebylo to žádné drama ani nic podobného. Bylo prostě na čase (pro mě odejít z kapely). Byl jsem v Megadeth sedm let a chtěl jsem mít možnost svobodně skládat cokoliv, co jsem chtěl, jít s tím za kýmkoliv a prostě se řídit svým vlastním přesvědčením.“
„Cítil jsem se jako kuchař, který pracuje v restauraci a rozhodne se, že si chce otevřít svou vlastní, nebo možná jako právník, který si chce rozjet svoji vlastní právnickou kancelář. Byla příhodná doba jít dál. A...

Zobrazit celý článek »
Komentáře: 5 • Autor: Kropis • 26.11.14 - 09:40 Shawn Drover a Chris Broderick končí!
Dnešní ráno musí být pro všechny fanoušky Megadeth opravdu šokující. Shawn Drover a Chris Broderick se rozhodli odejít z kapely Megadeth a zatím je dostupné pouze jejich strohé vyjádření:

Shawn Drover pro server Blabbermouth: "Po 10 letech jsem se rozhodl skončit v Megadeth a zaměřit se na své vlastní hudební zájmy. Chtěl bych poděkovat Dave Mustaineovi a celé rodině Megadeth, stejně tak bych chtěl moc poděkovat fanouškům po celém světě!!! Opravdu si vážím každého z vás. Buďte na příjmu ohledně mé další hudební cesty."

Chris Broderick na vlastních stránkách: "Kvůli uměleckým a hudebním rozdílům musím s velkou nechutí oznámit svůj odchod z Megadeth a jít svým vlastním směrem. Chci, abyste všichni věděli, jak moc si vážím toho, že jste mě vy fanoušci přijali a respektovali jako člena Megadeth posledních 7 let, ale pro mě nastal čas se posunout. Přeji Daveovi a každému v Megadeth to nejlepší. Prac... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 12.11.14 - 10:15 David Ellefson
David Ellefson dnes slaví výrazné jubileum, má totiž 50 let. Všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví do dalších let, aby nás mohl David obdařovat dalšími a dalšími aktivitami. Jelikož je David momentálně tím nejaktivnějším členem Megadeth, musíme doufat, že mu vydrží takové nasazení i po padesátce.
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 15.09.14 - 18:05 Nový videoklip: Back In The Day
Megadeth se rozhodli k výročí desky System has failed, která se objevila na pultech přesně před 10 lety, zveřejnit videoklip k písni Back in the Day, který ležel až dodnes v archivu a je to tedy v pořadí již třetí oficiální videoklip k výše zmíněnému albu. Pro přesnost dodávám, že se jednalo o videa k písním Die Dead Enough a Of Mice and Men.
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 13.09.14 - 23:28 Dave Mustaine
Dave Mustaine dnes slaví 53. narozeniny a vzhledem k tomu, že Dave neprožívá momentálně příjemné období, nezbývá než popřát hodně zdraví a spostu let aktivní kariéry. Připomínám pouze, že Dave Mustaine byl nucen zrušit americké miniturné, protože se mu opět ozvaly problém s krční pátěří a minimálně 8 týdnů má od doktora nařízeny klidový režim. Ještě jednou všechno nejlepší a spoustu dobré muziky.
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 13.08.14 - 11:15 Megadeth streamují koncert z Bloodstocku
Poslední zastávkou evropského turné se 10. července stal anglický festival Bloodstock, na kterém Megadeth jako headlineři uzavírali v neděli celou čtyřdenní akci. Celý koncert festival byl prostřednictím služby Dailymotion streamován na webu a vy můžete nyní shlédnout celý koncert z níže uvedeného odkazu.
Dave Mustaine také hostoval v písni Denim and Leather u legendy britského heavy metalu Saxon, kteří hráli jen o pár hodin dříve před Megadeth, bohužel z tohoto vystoupení zatím neexistuje kvalitní záznam, takže na konci článku jen amatérsky nahrané video.
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 28.07.14 - 21:10 Recenze Ellefsonova projektu
Společný projekt Davida Ellefsona a Franka Bella stojí rozhodně za poslechnutí, více v recenzi na Crazy Diamond, navíc si tím lze zkrátit čekání na 15. studiovou desku Megadeth, která vyjde příští rok.
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 03.07.14 - 15:26 Profil skupiny Megadeth
Na stránkách Crazydiamond byl právě dokončen profil skupiny Megadeth, který obsahuje průřez celou historií kapely až do současnosti a samozřejmě také nechybí krátké, ale významné, působení Davea Mustainea v Metallice. Profil má 12 částí a velmi čtivě ho psal dlouholetý fanoušek. Skalní fanoušci jistě omluví případné nepřesnosti a možné chybějící důležité události, které ale v rámci takto rozsáhlého profilu zaniknou.


1. Úder do kovadliny
2. Arzenál megasmrti
3. Kdo tu stojí o mír Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 22.05.14 - 15:47 Koncert Megadeth v Praze zrušen!
To, co včera ohlásili Megadeth na svým webových stránkách, dnes potvrdili i organizátoři festivalu Aerodrome a Megadeth zrušili svoje evropské turné po festivalech. Megadeth tedy 17.6. na festivalu Aerodrome v Praze Holešovicích nezahrají.
David Ellefson, baskytarista Megadeth, 19. května ztratil bratra po dlouhém boji s rakovinou a bere si oddechový čas, který stráví v úzkém rodinném kruhu. Kapela s Davidovou ztrátou upřímně soucítí a věřím, že s ním soucití i každý fanoušek a na dálku posílá kondolence. Z webových stránek lze vyčíst jen to, že kapela pokračuje 20. června koncertem v Kanadě.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35