Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

530
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 10.03.05 - 10:31 DAVE: Evropské dámy a pánové
09.03.2005
Dave Mustane napsal:

Droogies!

Včera jsem měl to potěšení mluvit s mým mezinárodním agentem panem Mike Dewdney o nadcházejících Evropských koncertech na léto 2005. Hovořili jsme rovněž o Japonském a Australském turné.

Svěřil jsem se přáním hrát v Polsku, Řecku, Rusku, Turecku, Francii, Portugalsku, Israeli a České Republice, před tím než skončí TSHF turné. Říkal, že nabídky jsou již ve Francii, Řecku, Turecku, Israeli, České Republice, Islandu a pravděpodobně ještě jeden koncert ve Špaňelsku a že právě teď pracuje na Portugalsku, Rusku a Polsku. Tak držte palce.

Také jsem se ho ptal na město Perth v Austrálii. Říkal, že to zjistí. Každý kdo je Australan anebo tam byl, ví jaká je to krásná země a ví že je to město daleko na východním pobřeží. Uděláme co můžem, protože je to domov nemálo našich fandů a jednoho z mých nejoblíbenějších textařů, Neil Finn.

Takže, léto se nám pěkně rýsuje. Podívám se, proč jsou některé koncerty př... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 08.03.05 - 20:49 DAVE: Nová píseň
08.03.2005
Dave Mustane napsal:

Včera jsem chvilku hovořil s Jeffem Baldingem o jeho plánech pro nadcházející rok, abych ze sebe mohl dostat zase nějaké nové písně.

Potěším Vás, dobře jsme si pokecali, i já mu řekl co plánuji pro nadcházející rok až dva a dobré bylo, že vše co jsme si řekli dávalo smysl. Samozřejmě, že nebudeme nahrávat v Phonixu, především ve studiu John Harris, protože je z toho bar. (jaký dojemný žert). Škoda Ralpha Patlana, protože je to dobrý technik a nadějný producent.

Každopádně, Jeff teď poslouchá píseň, kterou jsme nedodělali při natáčení TSHF, aby zjistil co je ještě třeba. Vím, že nejsou dodělány kytary, ale co mě zajímá, jak jsou na tom basy. Jestliže nejsou hotové bude se na to muset podívat James a Glen, aby jsme dali dohromady nějakou novou hudbu.

Stále jsi nejsem jist, mám li nechat Megadeth, protože tohle turné bylo prostě hodně dobré. jednu dobu jsem byl 100% rozhodnutej, že Megadeth skončí, ale teď váhám. Je ... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 26.02.05 - 00:03 Shawn : Španělsko!!!!
02-23-2005

Shawn Drover napsal:

"Zrovna jsem se s Glennem vrátil ze skvělé procházky Barcelonou (23.února - ten den večer koncertují v Barcelonské hale Razzmatazz -pozn.aut.) Všechny koncerty od doby, kdy sem naposledy psal zprávu sem byly fantastické - mnoho vášnivých milovníků heavy metalu, kteří mě vždy potěší! je to fajn takhle se setkávat s fanoušky a vždy je to zážitek a velká radost pro nás, pro všechny a už se těším na další 4 show v Evropě na tomhle turné.) Stavím se na toto fóru až pojedem z Evropy zpět za moře... Shawn"
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 22.02.05 - 22:52 Dave : Někdo na to prostě nemá
..::Dave Mustaine z 22.2.2005 píše::..

Někdo tona to prostě nemá!

"Droogies!

Jen pro ujasnění...tohle je moje stránka.Urážíte moje kluky.Teď mi řekněte, že se mnou nesouhlasíte a bráníte moje kluky?Nazdar! Teď budete mít mnoho času o tom přemýšlet.
Když už, založte kapelu a až dosáhnete toho, co tihle chlapi a pak na Vás začnou lidi házet špínu, teprve pak začnu brát vaše názory vážně.
Tohle místo je jedno z nejlepších v celém vesmíru. Víte proč? Protože jsme féroví, k lidem se chováme dobře, tolerujem nesčetné množství BS (zřejme bastards= hajzlů...pozn.aut.)
Jsem z toho fakt naštvaný a to je vše. Nelíbí se vám to?Běžte někam jinam.A skončíte, protože hned první problém Vás zahubí, problémy s neustálýma urážkama od pitomců, kteří tyhle lidi neznají, kteří je nikdy neviděli. Tihle lidi jsou FAKT HLOUPÍ NA TO ABY ZJISTILI, ŽE JSEM TADY A VIDÍM CO TIHLE CHLÁPCI DOKÁZALI A VY NE!
Nikdo není bez viny a vy všichni byste měli vědět, že vím o chybách... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 22.02.05 - 22:50 Dave : Et tu bruti?
..::Dave Mustaine napsal 21.2.2005::..

Et Tu Bruti?

"Droogies

Byl jsem v šatně a mí kluci mi řekli, že někteří z Vás (členů oficiálního megadeth fóra na www.megadeth.com - pozn.aut.) hlasovali o bývalých členech kapely proti mým současným spoluhráčům - kdo by se měl do kapely vrátit.

Nechte mě připomenout:

Srovnávám Jamese s Juniorem(D.Ellefsson)...James vyhrává.Junior se se mnou soudí o 18,5 miliónů$ a vláčí mě, mou kapelu a celou rodinu bahnem. James chce jenom hrát rock a prosím vás všechny... Jak můžete být tak hloupí?

Srovnám Glenna s Al (Al Pitrelli - pozn.aut.) Glen vítězí.Al je fakt dobrej, ale jeho srdce chtělo jít jinou cestou.A viděl jsem Ala se záměrně zveličovat a podepisovat na albech přes mé jméno a fotky, mluvil o mě ve zlém v době kdy jsem se rozhodl jít svou vlastní cestou.

Srovnávám Glena s Martym (Marty Friedman - pozn.aut.)...Glen vítězí. Marty odešel z kapely aby se stal popovým kytaristu v Japonsku, o... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 16.02.05 - 21:04 SHAWN: Konečně sníh
Po mnoha dnech, kdy neustále pršelo a pršelo konečně začlo sněžit- zrovna jsme přijížděli do Kodaně (hl.m.Dánska). Pro mě to byla vítaná změna. Tento pocit však se mnou nesdlíleli všichni .) Ať svítí slunce, nebo sněží, hlavně ať neprší...

Ok, zatím jsou všechny koncerty na evropské šňůře vyprodané - naši fanoušci jsou fantastičtí a my snad ani nemůžeme být šťastnější - máme se tady v Evropě skutečně parádně!!!Už se těšíme na další koncerty na téhle šňůře.)

Taky je fajn, že jsou s námi Diamond Head - stejně jako kapela Exodus, která s námi jezdila na americké šňůře jsou tihle chlapi v pohodě a zdá se, že se mají stejně dobře, jako my.

Brzo se zas ozvu
Na zdraví,
Shawn

Z 13.02.2005
Komentáře: 0 • Autor: Extradrson • 16.02.05 - 10:17 ..:: SETLIST ::..
koncert : Megadeth/Exodus
datum : Pátek,26. listopadu 2004
kde? : The Commodore Ballroom, Vancouver, Kanada

SETLIST
Blackmail The Universe
Set The World on Fire
Skin O’ My Teeth
The Scorpion
Wake Up Dead
Something I'm Not
In My Darkest Hour
Angry Again
Of Mice And Men
Reckoning Day
A Tout Le Monde
Die Dead Enough
Trust
Tornado of Souls
Kick The Chair
Hangar 18
Sweating Bullets
Symphony of Destruction
Back In The Day
Peace Sells

ENCORE
Holy Wars

Kdo chce víc informací o show (fotky), klikněte http://www.metal-rules.co...view&id=69
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 06.02.05 - 23:06 SHAWN: Všemožné z Eura
Právě jsem se vrátil z krásně stráveného dne v okolí "Picadilly Gardens" Manchester, Anglie - Glen tam byl se mnou, takže je jasmé, že každou prodejnu hudebních nosičů v okolí 15 mil jsme museli navštívit - našli jsme 4 prodejny a koupili jsme si nějaké dárečky, takže opravdu produktivní den!!!! Glen se vymluvil na včerejší procházku se mnou v Nottinghamu, ale udělal chybu.....

Jak jsem byl včera sám v Nottinghamu, narazil jsem na stovky super obchodů a ano, několik "STARBUCKS"!!!!!!!! Měl jsem se opravdu krásně, vnímáním lidí, kultury atd. abych řekl, samozřejmě všechna města v průběhu naší tour, byla rovněž fantastická!!!!!!!

Velice speciální událost se stala ve Skotsku - Dave, mě a Glenovi odhalil jeho překvapení - vytáhl nás na golf v ST. ANDREWS!!!!!!!!!!!!! Jelikož již od mala jsem velký golfový nadšenec, pěkně jsem si to užil.

OK, teď trošku o hudbě - Ty davy fanoušků jsou zatím ohromující!!!!!!! Trošku jsme upravili náš repertoár - ne ve výběru sklad... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 06.02.05 - 16:49 GLEN: Návrat z natáčení
Ahoj všichni!

Právě jsem se vrátil z US, kde jsem prožil velice zábavný víkend!!
Natáčení videoklipu šlo velice hladce a všichni jsme si to pěkně užili. Opravdu si myslím že to bude skvělé video. Je na něm ještě spousta dalších věcí, které se natáčeli mimo, takže bude jistě zajímavé, jaká bude jeho konečná verze.

Jak skoro všichni jistě víte, hráli jsme na 30.víročí ESP guitars. (docela podobné NAMM trade show) což bylo rovněž spousta zábavy! Když hovoříme o ESP, právě pro mne dokončili kytaru, která má obrázek alba "Peace Sells" přes celou přední část. Jaká krása!! Poprvé jsem jí mohl vyzkoušet právě na této show a zdá se mi že zní perfektně. Samozřejmě ji budu používat na nadcházejícím turné.

Jinak se samozřejme všichni velice těšíme na nadcházející evropské turné.

Takže brzy zase........

Glen.

Z 25.01.2005
Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 02.02.05 - 12:44 NOVÉ ALBUM MEGADETH
Na oficiálním fóru http://forums.megadeth.com můžete hlasovat, které písničky budou na novém albu Megadeth - Greatest Hits.

Pravidla pro hlasování:
1. Hlasovat mohou pouze registrovaní fanoušci oficiálního fóra.
2. Vyberte si album.
3. Můžete hlasovat i pro více písní z jednoho alba.
4. Hlasovat lze pouze jednou na každém album.

Skladby s největším počtem hlasů budou zařazeny na Greatest Hits album.

Neváhejte a řekněte i Vašim kamarádům ať se připojí.

Odkaz přímo na hlasování: http://forums.megadeth.co...y.php?f=43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35