Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

476
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Novinky

Komentáře: 2 • Autor: Kropis • 11.04.13 - 17:26 Nový obal a krátká ukázka písně
Megadeth dnes spustili novou stránku http://megadethgame.com/, kde si můžete poslechnout 40 s ukázku písně "Don't Turn Your Back" a zahrát pexeso, při kterém se vám bude postupně odkrývat obal nového alba Super Collider. 
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 28.03.13 - 16:35 Megazměny
Vítám všechny na nových stránkách Megadeth.cz. Stránky dostaly nový design, a postupně jsou aktualizovány všechny sekce. Ještě není zdaleka konec, v co možná nejbližší době přibudou nové sekce a nové prvky! Megadeth zažívají jedno ze svých nejlepších období a česká základna rozhodně nezůstane pozadu.

P.S.: 4. červen se pomalu, ale jistě blíží!
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 06.03.13 - 20:06 Chris Broderick


Dnes má Chris Broderick 43. narozeniny a v Megadeth je již 5. rokem. Za tu dobu byl u vzniku studiových desek Endgame a Th1rt3en a letos nás potěší svými schopnostmi na nové studiovce Super Collider. Tak všechno nejlepší!
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 23.02.13 - 12:22 Rozhovor: 7/11/2012 Dave Mustaine


Dave Mustaine z Megadeth mluví o novém CD, turné, vojenských hrdinech a hurikánu Sandy

Dave Mustaine, zakladatel/zpěvák/kytarista legendární metalové kapely Megadeth, není nijak vzdálený kontroverzi. Měl zkušenosti z první ruky, jak může vést jedovaté politické klima v této zemi k úplnému zkreslení vzniklého z pouhého vyjádření vlastních názorů. Ve světě okamžité celosvětové komunikace může být, cokoliv řekneš, vytrženo z kontextu, chybně citováno a rychlostí blesku posláno do celého světa. Pak už jen víš, že jsi napadán ze všech stran za něco, co jsi vlastně neřekl.

V dnešní žurnalistice nechtějí novináři až příliš často slyšet, co umělec doopravdy říká, jako spíš nachytat je v určitém momentu nebo senzaci chtivé citaci bez ohledu na tom, jestli je to přesné nebo ne. Bohužel to prodává.

Když jsem mluvil s Davem den po volbách, jakožto dlouholetý fanoušek, jsem předem věděl, že v tom muži je více, než... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 12.02.13 - 21:44 Nové album, nové vydavatelství!


Dnes byly vypuštěny do světa 2 zásadní novinky z tábora Megadeth. Nové album se bude jmenovat "Super Collider" a vyjde v červnu 2013 a druhá novinka se týká podepsání smlouvy s nikým menším než Universal Music Enterprises o vzniku nového vydavatelství Dave Mustainea "Tradecraft", přes které vyjde jejich 14. studiové album.

"Byla pro nás opravdu bomba zjistit, že tu je možnost připojit se k Universal," řekl Mustaine během přestávky v nahrávání. "Zdá se, že vždy, když vidíš skvělou kapelu nebo hudební video, pochází z vydavatelství Universal. Být s Universal je zdaleka nejzajímavější a nejprestižnější domov pro Megadeth, jaký kdy mohl být! Jsme napjatí, co nám přinese budoucnost a jaké budeme mít možnosti s tak mocným domovem, jako je Universal. Pracovali jsme se spoustou skvělých lidí za ty roky a pro naši novou desku "Super Collider" je skvělé spoustu z nich vidět v týmu Universal. Být součá... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 09.02.13 - 11:10 Dave Mustaine sestavil zajímavý seznam písní
 
Na počest nominace Megadeth na Grammy za nejlepší hard rock/metalový výkon sestavil zpěvák a kytarista Dave Mustaine tento seznam obsahující jeho oblíbené písně z arzenálu Megadeth, písně, které ho ovlivnili ale také písně z řad svých vrstevníků.

44 Minutes by Megadeth
 You Look Good In Rags by Alice Cooper
 Diary Of A Madman by Ozzy Osbourne
 Seven & Seven Is by Alice Cooper
 Public Enemy No. 1 by Megadeth
 Symphony Of Destruction by Megadeth
 This Planet's On Fire (Burn In Hell) by Sammy Hagar
 Saturday Night Special by Lynyrd Skynyrd
 Ashes In Your Mouth by Megadeth
 Kill The King by Rainbow
 Victim of Changes by Judas Priest
 Overkill by Motörhead
 Whole Lotta Rosie by AC/DC
 Head Crusher by Megadeth
...
Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 02.02.13 - 12:25 Rozhovor: 9/11/2012 Dave Mustaine


Dave Mustaine odpovídá na "Countdown to Extinction", mluví o "TH1RT3EN", turné a dalších věcech.

Legendární zpěvák a kytarista Megadeth, Dave Mustaine se nikdy nezastaví.

"Právě teď jsme ve studiu a pracujeme na naší 14. desce," směje se.

Po úžasném metalovém mistrovském díle "Th1rt3en" z roku 2011 si určitě zaslouží přestávku, ale přesto setrvává. Právě teď Megadeth oslavují 20. výročí jejich klíčového alba "Countdown to Extinction". Je to klasika srovnatelná s tím nejlepším od Black Sabbath, Anthrax, Slayer, Metallicy a jakékoliv jiné metalové osobnosti, na kterou si vzpomenete. Kapela právě vypustila dvou diskovou edici s úderným živým CD, skvělým zabalením, plakátem atd. Také album přivedou k životu na podzimním turné. Není lepší čas než teď prozkoumat tuto nadčasovou kolekci, pokud ji už nemáte…

"Countdown to Extinction" změnilo hru, když zachovalo thrashovou intezitu a působivou technic... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 1 • Autor: Kropis • 26.01.13 - 11:37 Rozhovor: 5/11/2012 Dave Mustaine


Dave Mustaine a jeho kontroverzní politika: "Dostal jsem cennou lekci."

"Pravděpodobně jsem měl říct věci jinak," připouští frontman Megadeth.

Frontman Megadeth Dave Mustaine je v těchto dnech ostražitý k médiím.

"Už nemůžeš říct, co by si chtěl říct, aniž by na tě lidé potrestali," říká Mustaine Rolling Stone. "Už nemůžeš dost dobře vtipkovat kolem různých věcí, aniž by lidé špatně pochopili, co říkáš."

Tento rok dostal Mustaine spoustu pozornosti za to, co řekl veřejnosti. V únoru plnil titulky, když vyjádřil svou podporu pro ultrakonzervativního prezidentského kandidáta Ricka Santorum. (Mustaine je znovu narozený křesťan) V srpnu vyvolal kontroverzi, když přesvědčoval na pódiu na koncertě v Singapuru, že prezident Obama stál za masovou střelbou v Auroře a v chrámu Sikh ve Wisconsinu.

"No, pravděpodobně jsem měl říct věci jinak. Pravděpodobně jsem to měl celé přeskočit." říká o své... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 19.01.13 - 11:56 Rozhovor: 1/11/2012 Dave Mustaine


Dave Mustaine pobouřen komentáři Teda Turnera o nedávných vojenských sebevraždách, které jsou prý dobré.

"Jeden z problémů Megadeth je to, že jsme byli několikrát špatně pochopeni v tisku. Já něco řeknu v rozhovoru a oni buď vezmou něco, co jsem řekl, absolutně vytažené z kontextu, nebo to posuzují na jednom jediném prohlášení a ne na celé myšlence" říká Dave Mustaine Noisecreep.

Jsme na telefonu s kytaristou/zpěvákem Megadeth a mluvíme o nadcházejícím remasterovaném a rozšířeném albu "Countdown to Extinction" k 20. výročí, kdy se stává předmětem médií.

"Dělal jsem politická prohlášení celou svoji kariéru" říká Mustaine, 51. "Podle mě je to tak neamerické, že nenávidíme lidi v této zemi na základě toho, koho volí. Jakákoliv politická strana jsi - hej, větší moc tobě. Já jsem nezávislý. Viděl jsem herečku Stacy Dash, jak se zabila (ponížila) před veřejností, jen protože řekla, že volila Mitta Romneyho.... Zobrazit celý článek »
Komentáře: 0 • Autor: Kropis • 12.01.13 - 22:47 Rozhovor: 28/10/2012 Dave Mustaine


Dave Mustaine mluví o cestách s "Countdown"

Po návratu ze světového turné Th1rt3en tento rok, které zahrnovalo Chorvatsko a Českou republiku, ale i Indii a Dubai, jsou Dave Mustaine a Megadeth připraveni pro americké turné k oslavě 20. výročí alba "Countdown to Extinction". Kapela bude přehrávat na pódiu kompletně celé album z roku 1992 od září.

K ještě větší oslavě "Countdown to Extinction" vydává Capitol/EMI edici alba k 20. výročí souběžně s turné. Tato edice vyjde 6. listopadu - přesně v den voleb - spojené remasterované album s koncertem z roku 1992, který byl nahrán živě v San Franciském Cow Palace a nikdy předtím nebyl v celku vydán.

Výroční edice jsou "in" a přehrát živě celé album je také "in". Jak si užíváš přehrávání celého alba CTE?
Je to opravdu skvělé. Jedna věc, která je trochu zvláštní, když hraješ album v celku, děláš to podle složení na albu, což je způsob, jak se mohou li... Zobrazit celý článek »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35